فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده نرم افزار آموزش زبان عربی با لهجه عراقی

450 دقیقه فیلم آموزشی کتابچه الکترونیک راهنما و نقشه های عتبات عالیات
تهیه کننده: مسعود فکری

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1392
وزن(گرم): 113
تاریخ ثبت: شنبه 6 شهریور 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 6 شهریور 1396
کد : 45519
تعداد بازدید: 436
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

برچسب:
1. نرم افزار
120000 ریال
60000 ریال
معرفی لوح فشرده
این دوره آموزشی که با هدف آموزش «زائرین ایرانی پیاده روی اربعین حسینی» برای ارتباط مؤثر با زائران عرب زبان، به ویژه عراقی طراحی شده است، شامل ۴۵۰ دقیقه فیلم آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته است. همچنین یک کتابچه راهنما (محصولی از موکب شباب المقاومه) و نقشه های عتبات عالیات نیز به ضمیمه این نرم افزار به صورت فایل رایانه ای در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.


تهیه کننده
مسعود فکری
سوابق علمی ایشان: الف-کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و ارشاد (دانشگاه امام صادق علیه السلام1371) ب-کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب (دانشگاه تهران 1376) ج-قبولی در دوره ی دکتری زبان و ادبیات عرب (دانشگاه تهران 1376) د-دکترای فلسفه و کلام اسلامی با گرایش علم و دین (دانشگاه امام صادق علیه السلام 1387) ه-مطالعات و تحصیل علوم اسلامی حوزوی تا پایان سطح و دریافت گواهینامه ی مدرس معارف اسلامی و-آشنایی بازبانهای عربی (تسلط کامل)انگلیسی(درسطح تافل)فرانسوی(خوب،گذراندن سی وهشت واحد درسی) سوابق …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!