فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده چند رسانه ای درس گفتار مطالعات زن و خانواده

آموزش غیر حضوری مباحث زن و خانواده در قالب یکصد جلسه آموزشی

نوع دیسک: DVD
تعداد دیسک: 8
سال انتشار: 1394
وزن(گرم): 241
تاریخ ثبت: دوشنبه 1 آذر 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 2 آذر 1395
کد : 47068
تعداد بازدید: 445
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

برچسب:
1. نرم افزار
150000 ریال
معرفی لوح فشرده
این مجموعه حاوی یکصد جلسه آموزشی است که با بهره گیری از اساتید برتر و بصورت صوتی- تصویری تلاش دارد مروری عالمانه بر مهمترین سر فصل های حوزه مطالعات جنسیتی داشته باشد.
پک های آموزشی در قالب 8 لوح فشرده با عناوین مسئله شناسی مباحث زنان، مبانی حاکم بر تحلیل مباحث زنان، اصول حاکم بر نظام شخصیت زن در اسلام،فلسفه حقوق زن در اسلام،بررسی شبهات حقوقی زنان،بررسی شبهات حقوقی طلاق، مناسبات حقوقی خانواده و دولت، تحولات جمعیتی در ایران(مسئله شناسی جمعیت)،غرب شناسی، مسئله شناسی الهیات جنسیتی، عدالت جنسیتی، فمینیسم، تحلیل فمینیسم اسلامی،روابط دختر و پسر، حجاب(سیاستگذاری فرهنگی در باب حجاب)، زن و سینما، خانواده و رسانه های جدید، اقتصاد و خانواده، اشتغال زنان، جنسیت و زبان قرآن، خانواده و نظام تربیت رسمی قابل ارائه به کلیه دانش پژوهان می باشد.


تهیه کننده
مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران
پس از پیروزی شکوهمند و پربرکت انقلاب اسلامی با تدبیر هوشمندانه امام راحل (ره) زمینه تعلیم و تربیت بانوان به عنوان قشری تأثیرگذار، در حوزه های علمیه فراهم شد و هم اکنون مرکز مدیریت حوزه های علیمه خواهران تحت اشراف و نظارت شورای سیاستگذاری حوره های علمیه خواهران، در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری (دام ظله ) با راهبرد اصلی گسترش و فراگیر نمودن آموزش علوم اسلامی و حوزوی، امکان تحصیل خواهران خداجوی میهن اسلامی مان را در صدها واحد آموزشی – تربیتی حوزوی در سراسر کشور فراهم نموده است. وظایف …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!