فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده مستند داد

جستاری در جمهوریت، عدالت و امنیت
تهیه کننده: حامد بامروت نژاد

نوع دیسک: CD
تعداد دیسک: 1
سال انتشار: 1395
وزن(گرم): 58
تاریخ ثبت: یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
کد : 52700
تعداد بازدید: 142
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی لوح فشرده
مستندی به نام «داد»، اثری است که خواسته های عدالت خواهانه ی رانندگان، پرستاران، کارگران و معلمان و برخوردهای امنیتی با آن ها را بازتاب می دهد؛ اثری روان و ساده که بیش از آن چه گمان می رفت دیده شد. استقبال از «داد» بیش از هر چیز، از جمله بیش از جذابیت و ساخت اثر، معلول بستری است که «داد» در آن روییده است. موضوعی که در این جلسه می­خواهیم کمی بیشتر درباره آن گفتگو کنیم، واکاوی این بستر است. این بستر از یک منظر کلی عبارت است از نیاز به اندیشه­ ورزی و حتی بازاندیشی درباره ی پروژه ی عدالت خواهی: «داد» اگر چه اثری انضمامی درباره ی چند رویداد عدالت خواهانه و یا به عبارت بهتر، اثری درباره ی تفسیری عدالت خواهانه از چند رویداد است اما از نگاهی دیگر و از منظری ثانوی حامل مهم ترین پرسش هایی است که بازشناسی اجتماعی وضعیت امروز عدالت خواهی بدان نیازمند است.

گزیده لوح فشرده
تعدادی ازدانشجویان عدالتخواه در یک بررسی اولیه متوجه می شوند که در سال های اخیر با اعتراضات صنفی بر خوردهای قضایی و امنیتی ناروایی صورت گرفته، شلاق خوردن کاگران معدن آقدره، برخوردهای قهری با نمایندگان صنفی پرستاران، بازداشت تعدادی از معلمان معترض و... آن ها را به یک معادله سه مجهولی عدالت جمهوریت و امنیت می رساند که با دعوت از یک مستندساز در پی حل آن برمی آیند.

محصولات مرتبط
لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
لوح فشرده مستند آقای نخست وزیر
نوع دیسک: CD
سال انتشار: 1395

لوح فشرده مستند معتاد به نفت
لوح فشرده مستند معتاد به نفت
نوع دیسک: CD
سال انتشار: 1394

لوح فشرده مستند پرزیدنت آکتور سینما
لوح فشرده مستند پرزیدنت آکتور سینما
نوع دیسک: CD
سال انتشار: 1396

لوح فشرده مستند بازی
لوح فشرده مستند بازی
نوع دیسک: CD
سال انتشار: 1395


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!