بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. لوح فشرده
  3. مستند
  4. لوح فشرده مستند مسجد شب زنده دارها
  • لوح فشرده مستند مسجد شب زنده دارها

لوح فشرده مستند مسجد شب زنده دارها

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 6211410003022
به من اطلاع بده

مسجد امین الدوله با ورود آیت الله شاه آبادی به عنوان امام جماعت، به دلیل توجه ویژه ایشان به شب زنده داری مؤمنین در لحظات قبل از اذان صبح، به مسجد شب زنده دار معروف شد. مسجدی که روز به روز با استقبال گسترده تر مردمی برای شب زنده داری و عبادت در این مسجد روبه رو گردید. پس از آیت الله شاه آبادی، مرحوم شیخ حسین زاهد نیز موفق می شوند در ادامه همان مسیر، مسجد شب زنده دار را به یک مرکز تربیتی و اخلاقی در قلب تهران تبدیل می کنند و به گواه بازاریان قدیم، تأثیر شگرفی بر رعایت اخلاقیات و معنویات در اهالی منطقه بازار برجای بگذارند.

پس از ارتحال شیخ حسین زاهد، بنا بر وصیت ایشان آیت الله حق شناس به این مسجد وارد می شوند که حضور ایشان باعث رونق بیش از پیش جلسات اخلاقی در این مسجد می شود تا آنجا که مسجد شب زنده دار به یک قطب معنوی در شهر تهران بدل می نمایند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی