بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
بازی تاتی رو

بازی تاتی رو

یکی از دغدغه های والدین، نوزادان راه افتادن آنها و قدرت پاهای آنان است. پرورش توانایی کودک در حفظ تعادل نیز به اعتماد به نفس کودک و شادی والدین منجر می شود.

متأسفانه اجناسی که در حال حاضر در بازار وجود دارد و برای راه افتادن کودکان به کار می رود نه تنها زودتر آنها را به راه نمی اندازد بلکه کودکان را کم تحرک می کنند و موجب تضعیف ستون فقرات آنها می شوند. یکی از آنها رورئک است. متأسفانه برخی از والدین از معایب و مضرات رورئک آگاه نیستند.

امروزه در چندین کشور از جمله کانادا و استرلیا استفاده از روروئک به دلیل معایب آن ممنوع شده است و واکر کودک جایگزین آن شده است. (در مقاله دکتر وینست یانلی در سایت اِبوت این مطلب ذکر شده است)

واکر کودک یا تاتی رو در ابتدا به فرزند شما کمک می کند که بایستد.

تاتی رو دارای یک ترمز است که سرعت حرکتش را تنظیم می کند. در ابتدای کار برای اینکه بچه به کمک آن بایستد ترمز را کاملاً درگیر می کنیم.

در این مرحله ستون فقرات کودک و استخوان های پای وی تقویت می شود.

بعد از مدتی که کودک توانست به راحتی بایستد، ترمز را آزادتر می کنیم. کودک با سرعت کم و به کمک تاتی رو شروع به راه رفتن می کند. در واقع کودک تاتی تاتی می کند.

هر چه کودک در راه رفتن قدرت و اعتماد به نفس یابد ترمز را آزادتر می کنیم تا کودک بتواند با سرعت بیشتری حرکت کند.

چند نکته:

* تاتی رو یک محصول کاملاً ایرانیست. تولید آن به دست متخصصان و دغدغه مندان حوزه اسباب بازی و تربیت کودک انجام گرفته است. تاتی رو معادل خارجی دارد

و در بسیاری از کشورها جایگزین روروئک شده است.

* تاتی رو وسیله ای است که باید تحت نظارت والدین مورد استفاده قرارگیرد.

* تاتی رو در دو رنگ قرمز و آبی عرضه می شود.

* تمام تلاش متخصصان شرکت چوبین این است که قیمت مصرف کننده محصولات پایین و کیفیت آن بالا و مناسب شخصیت والای پدر و مادر ایرانی باشد.

* شرکت چوبین اولین و تنها تولیدکننده واکر چوبی کودک در ایران است.

بازی حرکتی

رده سنی زیر 2 سال 2 سال به بالا 3 سال به بالا 5 سال به بالا +3 +7 +12 +15 +18 +25 3 تا 7 سال 7 تا 12 سال 12 تا 15 سال
تولیدکننده
جنس
قیمتغیر قابل سفارش
وزن (گرم) 2 گرم
ابعاد * *
(   از 5 ستاره )

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر (نقد و بررسی) خود را ثبت کنید

تعداد نظرات:0

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از این سایت خریده باشید نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد