بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
 1. خانه
 2. مجله
 3. ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 31

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 31

مجموعه حاضر، شماره سی و یکم از ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل می باشد که در آبان ماه سال 1394 منتشر شده است.

حلقه وصل در این شماره به موضوع «استکبار و استکبارستیزی» از ابعاد و زوایای مختلف می پردازد.

«ذغال سنگ، افزایش فشار تحریم ها، الماس»، «استکبارستیزی، مبارزه ای تمام ناشدنی»، «ما کجا و مبارزه با استکبار کجا؟»، «قرائت تکنوکراتیک، آرمان را به پای واقعیت ذبح می کند!»، «عصای ولایت، سحر مستکبران را خواهد بلعید»، «استکبار نرم، لباس خودی ها را می پوشد»، «نذری هایی که خوردنی نیستند»، «به جای موبایل قرآن در جیب هایمان بود»، «الجزیره، چطور الجزیره شد؟»، «تحریک غریزه مادی و جنسی افراد برای فروش محصول!» و «از خرید شما متشکریم» از جمله عناوین مهم این شماره هستند.

در ابتدای این شماره و در سرویس «آینه» می توانید در جریان اخبار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سراسر کشور قرار بگیرید. همچنین ادامه پرونده راهیان نور کردستان و داغ کردن فضای کتابخوانی از دیگر مطالب این سرویس است.

باز کردن این مساله که چرا باید همواره به شکلی صحیح به موضوع مستکبر و استکبارستیزی پرداخت و با مستکبرین داخلی و خارجی چگونه باید مبارزه یا تعامل کرد شاکله اصلی سرویس اصلی شماره 31 مجله حلقه وصل، یعنی «حلقه اول» را دربرمی گیرد. روح ا...رفیعی، فاطمه عرب شاهی، مجتبی احمدی، علی اکبر آسا، کمال مروتی، علی داوودی و دنی شکتر صاحب نظران این سرویس هستند. همچنین با تیتر «صدایی که به جنگ استکبار رفته است» کارهای موسیقایی حامد زمانی درباره استکبارسیتزی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. حلقه وصل در در شماره آینده نیز به موضوع استکبارستیزی با نگاه فراملی و فرامنطقه ای خواهد پرداخت.

کنکاشی درباره شبکه های تلویزیونی «العالم»، «المنار» و «الجزیره» نیز در سرویس «لؤلؤ» این شماره قابل مطالعه است.

همچنین پرداختن به مساله مد و سبک زندگی اسلامی در سرویس مسائل فرهنگی روز جامعه یعنی «نمط» در دسترس علاقه مندان به این عرصه قرار گرفته است.
 • تعداد صفحات
  96
 • تاریخ چاپ
  1394
 • شماره
  30
 • وزن
  163
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  یکشنبه 8 آذر 1394
 • شناسه
  36452
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی