فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 37

صاحب امتیاز: مجید کهنوجی
مدیر مسئول: صادق یزدانی
تاریخ انتشار: 1395
شماره: 37
تعداد صفحات: 96
وزن(گرم): 180
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 7 مرداد 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 10 مرداد 1395
کد : 44356
تعداد بازدید: 98
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی نشریه
«وقتی سرود خمینی ای امام غیر قابل پخش بود!»، «سازهای سهل انگاری، آوازهای تنبلی»، «صدای سمفونی خون و حماسه و انقلاب»، «ضرب آهنگ موسیقی انقلاب در صداوسیما مناسبتی می زند»، «در نهایت باید نُت بازگشت به بغل خدا را بنوازیم»، «موسیقی همیشه در کشور ما توسری خور بوده است» و «موسیقی را نجات دهید» از جمله عناوین مهم این شماره هستند.
در ابتدای این شماره و در سرویس «آینه» می توانید در جریان اخبار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سراسر کشور قرار بگیرید. معرفی کتابی تازه در تاریخ شفاهی شعر و گزارشی از نشست مجموعه های برتر تربیت محور کشور با حضور حجت الاسلام علیرضا پناهیان از دیگر مطالب این سرویس است.
در ادامه و تا انتها، ویژه نامه ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل با موضوع «موسیقی و نسبت آن با انقلاب اسلامی» قرار دارد که در سه بخش مجزا به این موضوع پرداخته است.
«ارکستر یک انقلاب» بخش اول است که در آن با چهره های برجسته مدیریتی موسیقی کشور از ابتدای انقلاب تا به امروز آشنا خواهید شد و با گفتگوها و یادداشت های این افراد بیشتر از شرایط حاکم بر موسیقی کشور مطلع می شوید. چهره ها و اساتیدی مثل حمید شاهنگیان، هوشنگ جاوید، محسن صفایی فرد، سیدمحمدحسین میری و عبدالحسین رفیع نژاد.
پس از این وارد بخش «ملودی نانوشته» خواهید شد که آشنایی با موزیسین های حرفه ای و متعهد در سطح ملی کشور و بررسی عقاید و نظرات آنها از نکات برجسته این بخش است. افرادی همچون دکتر علی نعمتی، رمضان عظیمی، سیدمحمد میرزمانی، شهروز حقی، عباس ابوحمزه و امید رهبران که همگی آثار درخور و قابل توجهی در دنیای موسیقی پس از انقلاب در کشور خلق کرده اند.
در آخرین بخش این ویژنامه نیز «سمفونی بهشت» را ملاحظه خواهید کرد که در آن گفتگو با صداهای آشنای موسیقی انقلابی کشور مثل محمد گلریز و علی اکبر قلیچ پور درج شده است. همچنین در این بخش در گفت وگو با مسئول رادیوی اینترنتی «رادیومون» و خالق ترانه معروف «جیبوتی کجایی؟» گریزی هرچند کوتاه ولی مهم به مبانی و شرایط موسیقی طنز زده شده است. همچنین در گفت وگو با دو تن از فعالان موسیقی کودک، به این مساله مهم در تلویزیون اشاره شده است.

محصولات مرتبط
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 53
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 53
تعداد صفحات: 61
شماره: 53

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 51
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 51
تعداد صفحات: 93
شماره: 51

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
تعداد صفحات: 96
شماره: 49

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 48
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 48
تعداد صفحات: 96
شماره: 48صاحب امتیاز

مدیر مسئول


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!