فراخوانی فراخوانی ...

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 37

سردبیر : صادق یزدانی

صاحب امتیاز : مجید کهنوجی

مدیر مسئول : صادق یزدانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
50,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده نشریه

«وقتی سرود خمینی ای امام غیر قابل پخش بود!»، «سازهای سهل انگاری، آوازهای تنبلی»، «صدای سمفونی خون و حماسه و انقلاب»، «ضرب آهنگ موسیقی انقلاب در صداوسیما مناسبتی می زند»، «در نهایت باید نُت بازگشت به بغل خدا را بنوازیم»، «موسیقی همیشه در کشور ما توسری خور بوده است» و «موسیقی را نجات دهید» از جمله عناوین مهم این شماره هستند.
در ابتدای این شماره و در سرویس «آینه» می توانید در جریان اخبار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سراسر کشور قرار بگیرید. معرفی کتابی تازه در تاریخ شفاهی شعر و گزارشی از نشست مجموعه های برتر تربیت محور کشور با حضور حجت الاسلام علیرضا پناهیان از دیگر مطالب این سرویس است.
در ادامه و تا انتها، ویژه نامه ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل با موضوع «موسیقی و نسبت آن با انقلاب اسلامی» قرار دارد که در سه بخش مجزا به این موضوع پرداخته است.
«ارکستر یک انقلاب» بخش اول است که در آن با چهره های برجسته مدیریتی موسیقی کشور از ابتدای انقلاب تا به امروز آشنا خواهید شد و با گفتگوها و یادداشت های این افراد بیشتر از شرایط حاکم بر موسیقی کشور مطلع می شوید. چهره ها و اساتیدی مثل حمید شاهنگیان، هوشنگ جاوید، محسن صفایی فرد، سیدمحمدحسین میری و عبدالحسین رفیع نژاد.
پس از این وارد بخش «ملودی نانوشته» خواهید شد که آشنایی با موزیسین های حرفه ای و متعهد در سطح ملی کشور و بررسی عقاید و نظرات آنها از نکات برجسته این بخش است. افرادی همچون دکتر علی نعمتی، رمضان عظیمی، سیدمحمد میرزمانی، شهروز حقی، عباس ابوحمزه و امید رهبران که همگی آثار درخور و قابل توجهی در دنیای موسیقی پس از انقلاب در کشور خلق کرده اند.
در آخرین بخش این ویژنامه نیز «سمفونی بهشت» را ملاحظه خواهید کرد که در آن گفتگو با صداهای آشنای موسیقی انقلابی کشور مثل محمد گلریز و علی اکبر قلیچ پور درج شده است. همچنین در این بخش در گفت وگو با مسئول رادیوی اینترنتی «رادیومون» و خالق ترانه معروف «جیبوتی کجایی؟» گریزی هرچند کوتاه ولی مهم به مبانی و شرایط موسیقی طنز زده شده است. همچنین در گفت وگو با دو تن از فعالان موسیقی کودک، به این مساله مهم در تلویزیون اشاره شده است.
 • سردبیر
 • صاحب امتیاز
 • مدیر مسئول
 • تاریخ انتشار
  1395
 • شماره
  37
 • تعداد صفحات
  96
 • وزن(گرم)
  180
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  پنج‌شنبه 7 مرداد 1395
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  یکشنبه 10 مرداد 1395
 • کد
  44356
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط