فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 44
دی ماه 95


صاحب امتیاز: مجید کهنوجی
مدیر مسئول: صادق یزدانی
تاریخ انتشار: 1395
شماره: 44
تعداد صفحات: 93
وزن(گرم): 167
تاریخ ثبت: چهارشنبه 15 دی 1395
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 16 دی 1395
کد : 48181
تعداد بازدید: 75
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی نشریه
حلقه وصل در چهل و چهارمین شماره خود به صورت ویژه به جشنواره مردمی فیلم عمار که به ‎نوعی یک «انقلاب اسلامی» دیگر در عرصه هنر جمهوری اسلامی ایران است، پرداخته است. در این شماره می‎توانید آثار و گفتاری از حجت‎الاسلام پناهیان، حسن رحیم پور ازغدی، ابراهیم فیاض، وحید جلیلی، رضا برجی، نعمت الله سعیدی، سعید مستغاثی و... را درباره جشنواره مردمی فیلم عمار مطالعه کنید.

شاید اگر چند سال پیش می شنیدیم که در فهرست مهم ترین رویدادهای سینمایی کشور یک جشنواره متعلق به جبهه فرهنگی انقلاب است، باور نمی کردیم. چون ورود به عرصه هنر و مشخصا سینما را جماعتِ فعال جبهه فرهنگی انقلاب به جماعت شبه روشنفکر واگذار کرده بود و آنها هم در محافل خصوصی و بعضا به شوخی روی به فعالین عرصه جبهه فرهنگی انقلاب می گفتند که شما را چه به سینما و هنر! جشنواره مردمی فیلم عمار، آغاز یک نهضت تازه در مقطع و حوزه ای بود که در طول سالیان متمادی پس از انقلاب اسلامی کسی نتوانسته بود آن حوزه را در اختیار بگیرد؛ نه تنها نتوانسته بود، حتی کسی باورش هم نمی‎شد که بتوان این عرصه را از آن خود کرد. امروز جشنواره مردمی فیلم عمار در هفتمین دوره خود این یخ ذهنی و فکری را در ذهن جوانان انقلابی آب کرده است. لذا، حلقه وصل شماره 44 خود را به این اتفاق میمون و مبارک اختصاص داده و به صورت ویژه به جشنواره مردمی فیلم عمار که به‎نوعی یک «انقلاب اسلامی» دیگر در عرصه هنر جمهوری اسلامی ایران است، پرداخته است.

محصولات مرتبط
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 53
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 53
تعداد صفحات: 61
شماره: 53

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 51
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 51
تعداد صفحات: 93
شماره: 51

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
تعداد صفحات: 96
شماره: 49

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 48
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 48
تعداد صفحات: 96
شماره: 48صاحب امتیاز

مدیر مسئول


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!