فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 1
فصلنامه فرهنگ و اندیشه؛ پاییز 1395


دبیر تحریریه: سید محسن شجاعی
تاریخ انتشار: 1395
شماره: 1
تعداد صفحات: 344
وزن(گرم): 511
تاریخ ثبت: چهارشنبه 29 دی 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 17 مهر 1396
کد : 48570
تعداد بازدید: 434
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی نشریه
در این شماره مقالات و گفتارهایی از آلن دوباتن، دیوید فاستر والاس، اسلاوی ژیژک، چارلز تیلور و ... ترجمه و منتشر شده است.در بخشی از مقدمه این فصلنامه آمده است: «در این مسیر سه ساله، تلاش کرده ایم کیفیت ترجمه ها را بیشتر کنیم؛ کوشیده ایم اقتضائات حرفه ای را بی کم وکاست رعایت کنیم. بر آن شدیم که تا فرونشستن غبار آشفتگی از فضای فکری و فرهنگی ایران هیچ کاری را فدای کار دیگر نکنیم؛ نه مخاطب را فدای «کلاسیک »هایی کنیم که از دایرۀ اندیشه اش فرسخ ها فاصله دارد، نه سرنوشت ترجمه هایی را که از نان شب واجب تر است به تمناهای مقطعی مخاطب گره بزنیم.

از این رو، اکنون فعالیت های ترجمان را در سه زمینه پی می گیریم: انتشارات، فصل نامه و وبسایت، که همۀ تولیداتشان با عنوان مشترک «ترجمان علوم انسانی» ارائه می شوند. برخی مقالات تخصصی ابتدا در وبسایت ترجمان منتشر می شود و سپس به همراه مقالاتی دیگر به صورت «مجموعه مقاله» و در قالب کتاب منتشر می گردد. علاوه براین، کتاب های دیگری نیز به صورت مستمر ترجمه و منتشر می شوند.

ماحصل کار انتشارات تاکنون بیش از بیست عنوان کتاب بوده است. در چند سالی که از فعالیتمان می گذرد، بسیاری از خوانندگان ترجمان تمایل داشتند محتوای سایت مکتوب شود. بخشی از این نیاز با تأسیس انتشارات برطرف شد. اما همچنان تعداد زیادی از مطالب پُرمخاطب و ارزشمند سایتْ چاپ نشده باقی می مانْد. بنابراین تصمیم گرفتیم در پایان هر فصل و در قالب فصل نامه این مطالب را منتشر کنیم. آنچه پیش رو دارید شمارۀ اول «فصلنامۀ ترجمان علوم انسانی» است. این شماره اختصاص به مطالب منتشرشده در فصل بهار 1395 دارد.»

محصولات مرتبط
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 4
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 4
تعداد صفحات: 360
شماره: 4
150000 ریال

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 3
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 3
تعداد صفحات: 360
شماره: 3

فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 2
فصلنامه ترجمان علوم انسانی شماره 2
تعداد صفحات: 504
شماره: 2

فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 1
فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 1
تعداد صفحات: 199
شماره: 1

فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 2
فصلنامه تحقیقات بنیادین علوم انسانی شماره 2
تعداد صفحات: 211
شماره: 1

فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا شماره 19
فصلنامه تخصصی علوم انسانی اسلامی صدرا شماره 19
تعداد صفحات: 300
شماره: 19

دبیر تحریریه


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!