فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 48
خرداد 96


صاحب امتیاز: مجید کهنوجی
مدیر مسئول: صادق یزدانی
تاریخ انتشار: 1396
شماره: 48
تعداد صفحات: 96
وزن(گرم): 169
تاریخ ثبت: شنبه 27 خرداد 1396
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1396
کد : 55013
تعداد بازدید: 102
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

50000 ریال
معرفی نشریه
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی «حلقه وصل» در شماره 48 خود با آثار و گفتاری از حجت‎الاسلام پناهیان، حجت‎الاسلام ماندگاری، حجت‎الاسلام طائب، حجت الاسلام زائری، یوسفعلی میرشکاک، وحید جلیلی و ... در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به بررسی ابعاد شخصیتی، فرهنگی و سیاسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پرداخته است.

سرمقاله شماره 48 حلقه وصل نقاط ضعف و قوت جبهه فرهنگی انقلاب در معرفی و شناخت امام روح الله را بازخوانی می کند و تلنگری می زند به همین فعالین فرهنگی تا صحیفه امام را از قاب زیبای روی طاقچه به قاب قلبهایشان منتقل کنند.

در سرویس آینه مهمترین اخبار جبهه فرهنگی انقلاب در ماه گذشته مرور شده است و گزارشی از اجرای نمایش «فصل شیدایی» در سمنان و همچنین گزارش نشست علمی هیات پژوهی جامعه ایمانی مشعر از دیگر عناوین این سرویس است. معرفی کانال «نذر فرهنگی» که یکی از حرکت های خودجوش فرهنگی در مشهد مقدس است نیز در همین سرویس منتشر شده است.

در شماره 48 حلقه وصل حجت‎الاسلام طائب چگونگی تحقق عدالت مهدوی در اندیشه امام خمینی(ره) را تشریح می کند. احمد پناهیان ارتباط آموزه های امام راحل را با بیداری اسلامی بررسی می کند. حجت الاسلام ماندگاری در یادداشتی با عنوان «امام، دست روی بالاترین منکر گذاشت» تکلیف گرایی از دیدگاه امام خمینی(ره) را تبیین می کند. استاد رجبی دوانی ابعاد ایجابی نهضت امام در مقابل رژیم طاغوت را بازخوانی می کند. حجت الاسلام علیرضا پناهیان از روحیه مقاومت در دیدگاه امام خمینی(ره) می نویسد. دکتر سهیل اسعد جهاد و مقاومت در نگاه امام را با بررسی ابعاد تاریخی نامه ایشان به گورباچف بررسی می کند. سعید حدادیان عزاداری سیدالشهدا(ع) را در دیدگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی واکاوی کرده است. حجت الاسلام زائری به ویژگی های خاص امام راحل از منظر رهبر انقلاب پرداخته است. وحید جلیلی ضرورت توجه به تاریخ انقلاب اسلامی را گوشزد می کند. یوسفعلی میرشکاک دیدگاه امام خمینی(ره) در رابطه با هنر را تببیین می کند و مجید شاه حسینی هنر دینی از دیدگاه امام را تشریح می کند.

یادبود مرحوم روح الله نامداری از فعالین فرهنگی جبهه انقلاب، داور پنجمین دوره جشنواره عمار و نویسنده کتاب «جدال دو اسلام» بخش بعدی شماره 48 حلقه‎وصل با عنوان «خط ویژه» است. در این سرویس با دوستان و نزدیکان مرحوم نامداری گفتگو شده است. نظرات آیت الله قائم مقامی و وحید جلیلی درباره این فعال فرهنگی از دیگر مطالب این سرویس است.

در بخش «گفتمان»، قسمت ششم پرداختن به «ریشه های قرآنی نهضت امام خمینی(ره)» به قلم مرحوم حجت‎الاسلام مسعود صدوق به عنوان بخش پایانی چهل وهفتمین شماره ماهنامه حلقه وصل است. مرحوم صدوق در یادداشت خود بر «ضرورت تئوریزه شدن انقلاب اسلامی از نگاه امام خمینی(ره)» تاکید دارد.

محصولات مرتبط
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 49
تعداد صفحات: 96
شماره: 49

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 47
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 47
تعداد صفحات: 96
شماره: 47

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 45
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 45
تعداد صفحات: 93
شماره: 45

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 44
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 44
تعداد صفحات: 93
شماره: 44

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 43
ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل شماره 43
تعداد صفحات: 93
شماره: 43صاحب امتیاز

مدیر مسئول


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!