فراخوانی فراخوانی ...

کتاب سرای «باران» در بوشهر راه اندازی شد

کتاب‌سرای «باران» در شهرستان بوشهر راه‌اندازی شد. این پاتوق فرهنگی که به همت «یونس خدری» از فعالان جنبش عدالتخواه دانشجویی در کانون قرآن و عترت دانشگاه سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شده است با عرضه ۴۵۰ عنوان کتاب در حوزه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شروع به کار کرده است.

این فروشگاه قبلا با نام «بساط کتاب ابوذر» در سطح شهر به توزیع محصولات فرهنگی میپرداخته است. این روش که بین فعالان عدالت‌خواه به «پخش پارتیزانی» مشهور شده است، اکنون نیز به عنوان بخش جنبی کتاب سرای باران فعال خواهد بود.

جامعه دینی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، هنر متعهد، ولایت فقیه و روش حکومت‌داری از جمله موضوعاتی است که در قالب هایی چون داستان، شعر، مقاله و نرمافزار در این فروشگاه فرهنگی ارائه می گردد.

همچنین سوره مهر، لیله القدر، معارف، نیستان، مدرسه، شاهد، لب‌المیزان و سپیده باوران از جمله ناشرانی هستند که محصولات آنها در کتاب‌سرای باران عرضه می‌شود.

مسئولین کتابسرای باران اعلام کرده اند که «دست تمام نویسندگان، ناشران و توزیع‌کنندگان متعهد انقلابی را به گرمی می‌فشارند و تمام همت خود را در توزیع موفق تولیدات ایشان به خرج خواهند داد.»

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این پاتوق فرهنگی به خیایان لیان شهر بوشهر، خیابان دانش آموز، پاسا‍ژ زندی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۶۶۷۱۵۵۴ تماس بگیرند.

شنبه 30 اردیبهشت 1391
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط