loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

«من سیاسی نویس نیستم!» آمد

یکشنبه 10 شهریور 1392

کتاب «من سیاسی نویس نیستم!» اثری از وحید ملتجی از دریچه انتشارات آرما روانه بازار نشر شد.

کتاب «من سیاسی نویس نیستم!» اثری از وحید ملتجی در 1000 نسخه از دریچه انتشارات آرما روانه بازار نشر شد.

در پیشگفتار این کتاب به قلم حجة الاسلام محمدرضا زائری چنین می خوانیم: «وحید ملتجی در این کتاب برخی از این تجربه‌ها و آزموده‌ها را در حد توان و فرصت خود ثبت کرده و بی آن که ادعایی داشته باشد صادقانه و فروتنانه باب گفت‌وگو را در این زمینه برای همفکران و همسنگران خود گشوده است. مهم ترین ویژگی او این است که در زمینه فرهنگ و جامعه دغدغه دارد و در عین حال عملا نیز دست به کار زده و وارد گود شده است و از این رو قدمی که برای قلمی کردن تجربه ها و دل مشغولی ها و افکار و اندیشه های خود برداشته اهمیت دارد.

پرسش‌ها و مباحثی که او مطرح می‌کند، از مدیریت هیات، مناسک آیینی و عزاداری تا اوقات فراغت، رسانه و سینما؛ همه موضوعات مهمی هستند که در حوزه برنامه ریزی، سیاست گذاری و مدیریت فرهنگی نقش اساسی دارند. این کتاب فارغ از آن که برای من، نوشته‌های دوستی عزیز است، مجموعه‌ای را فراهم آورده که می‌توان به جوانان علاقمند معرفی کرد. وقتی چنین جوانانی می‌پرسند می خواهیم کار فرهنگی بکنیم، چه بخوانیم؟ این کتاب یکی از آثاری است که می شود به دست آنها داد و مطمئن بود چیزی از آن خواهند آموخت.»

 

به گزارش فارس، کتاب «من سیاسی نویس نیستم!» اثری از وحید ملتجی در 1000 نسخه در قطع رقعی با 118 صفحه و قیمت 12000 تومان روانه بازار نشر شد.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های 03112351709 و 09133200945 تماس حاصل فرمایید.

منبع:خبرگزاری فارس

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط