فراخوانی فراخوانی ...

کتاب فرهنگنامه حج و عمره آیت الله جوادی آملی منتشر شد

چهارشنبه 10 مهر 1392

مدیر مرکز بین‌المللی نشر اسراء از انتشار کتاب «فرهنگ‌نامه حج‌ و عمره» حضرت آیت‌الله جوادی آملی خبر داد.

مصطفی امرائی، مدیر مرکز بین‌المللی نشر اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، دربارهتازه‌ترین اثر منتشر شده این انتشارات، بیان داشت: کتاب ارزشمند «فرهنگ‌نامه حج و عمره» بر گرفته از آثار بیانی و بنانی حضرت آیت الله جوادی آملی منتشر شد و روانه بازار نشر شد.

وی اضافه کرد: قطعاً تاکنون کتب فراوانی از باب مناسک حج و اعمال آن از سوی اندیشمندان و فقهای جهان اسلام به رشته تألیف درآمده است تا بر اساس آن فرد محرم از مبانی دستورات فقهی و اسلامی آن آگاهی کامل پیدا کند.

 

امرائی ادامه داد: شناخت معرفتی از اعمال، تاریخچه و جغرافیای موجود در آداب حج و عمره مفرده، موضوعی گمشده در تألیفات بود که پژوهشگران مرتبط با آثار حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در کتاب «فرهنگ‌نامه حج و عمره» سعی داشته، ابعاد معرفتی حج و عمره را در باب 133 موضوع به رشته تحریر درآورده و زمینه‌های آشنایی آسان دین‌ پژوهان به ویژه دانشجویان نسل جوان را به تاریخ و اعمال و اسرار چنین فریضه با اهمیتی فراهم کند.

وی افزود: کتاب ارزشمند «فرهنگ‌نامه حج و عمره» اثر آیت‌الله جوادی آملی در 368 صفحه در قطع وزیری و با  قیمت 9500 تومان منتشر و به مخاطبان این عرصه،‌ارائه شده است.

 

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط