loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» با ویرایش جدید منتشر می شود

انتشارات مرتبط : فاتحان

نویسندگان مرتبط : محبوبه معراجی پور

چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» به زودی با ویرایش جدید از سوی نشر «فاتحان» منتشر می شود.

یکشنبه 18 خرداد 1393

کتاب «عباس دست طلا» نوشته «محبوبه معراجی پور» برای چهارمین بار از سوی نشر «فاتحان» تجدید چاپ و روانه بازار نشر شد.

این کتاب همانند چاپ های قبلی در 3 هزار نسخه و با قیمت 6 هزار تومان منتشر شده است و با ارائه تخفیف با قیمت 5 هزار تومان به علاقه مندان ارائه شده است.

به گفته حسین مؤذن مسئول بازرگانی نشر فاتحان، این انتشارات تلاش دارد تا چاپ پنجم این اثر را با اصلاحات و ویرایش جدید به چاپ برساند، همچنین طرح جلد کتاب «عباس دست طلا» همان طرح گذشته است اما با کیفیت بهتر به چاپ خواهد رسید.

وی می افزاید: محبوبه معراجی پور، نویسنده کتاب «عباس دست طلا»، برای چاپ پنجم این کتاب مقدمه دومی نوشته است که این مقدمه بدون حذف مقدمه نخست در چاپ پنجم لحاظ خواهد شد.

مؤذن در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه کتاب «عباس دست طلا» در مراسم نماز جمعه روز گذشته چه تعداد به فروش رسید، می گوید: در مجموع تاکنون طی دو مراسم نماز جمعه 1200 جلد از این کتاب به فروش رسیده است.

بر اساس این گزارش، حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می گذرد: این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه کاری ها خاطرات می گیرند، این هم کار خیلی خوبی است. ما دو جلد از این کتاب های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می دید.

خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد».

گفتنی است، نشر فاتحان چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» داستانی از زندگی حاج عباس علی باقری را در 272 صفحه و با قیمت 6000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط