بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه منتشر شد

فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه منتشر شد

هم زمان با هفته کتاب، فراخوان ارسال آثار برای شرکت در سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، با بخش ها و برنامه های تازه ای منتشر شد.

سه‌شنبه 27 آبان 1393

در این دوره جشنواره، علاوه بر رشته های سنتی فعالیت رسانه ای در حوزه کتاب، رشته هایی نیز برای روزنامه نگاری شهروندی پیش بینی شده است. هم چنین در بخش ویژه جشنواره، از فعالیت ها و تلاش های یکی از پیشکسوتان و فعالان باتجربه در عرصه معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی تقدیر می شود. در بخش جنبی جشنواره نیز، خبرنگاران فعال در هفته کتاب امسال معرفی می شوند و جوایزی دریافت می کنند.

براساس فراخوان سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، پدیدآورندگان آثار رسانه ای در رشته های خبر، گزارش، گفت و گو، یادداشت و مقاله، معرفی کتاب، گزارش رادیویی و گزارش تلویزیونی می توانند با آثار خود، در جشنواره سیزدهم شرکت کنند. هم چنین فعالان حوزه روزنامه نگاری شهروندی نیز می توانند آثار خود را در رشته های «وبلاگ نویسی»، «فعالیت نوشتاری در شبکه های اجتماعی» و «ساخت اپلیکیشن» در حوزه معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی، برای شرکت در این جشنواره بفرستند.

گفتنی است داوری آثار و فعالیت ها در این جشنواره در دو مرحله مقدماتی و نهایی صورت می پذیرد و هیئت داوران، علاوه بر معرفی خبرنگاران برتر در رشته های مذکور، به انتخاب رسانه برتر در حوزه کتاب و کتابخوانی نیز می پردازند.

در این فراخوان، از فعالان رسانه ای حوزه کتاب دعوت می شود آثار خود را با رعایت این نکات، برای شرکت در جشنواره ارسال کنند:

1. علاقه مندان به شرکت در جشنواره، آثار خود را تا چهارشنبه 5/9/1393 برای دبیرخانه جشنواره کتاب و رسانه بفرستند.

2. لازم است تاریخ انتشار آثار در یکی از رشته های اعلام شده، از اول مهر 1392 تا 31 شهریور 1393 باشد.

3. آثار ارسالی، در بازه زمانی اعلام شده، در یکی از روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت های خبری سراسری یا شبکه های سراسری صدا و سیما منتشر شده باشند.

4. تعداد آثار ارسالی هیچ محدودیتی ندارد.

یادآوری:

الف) دبیرخانه سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، خود نیز گردآوری آثار فعالان رسانه ای حوزه کتاب را در چارچوب آیین نامه جشنواره آغاز کرده است و برای اطمینان بیش تر، از پدیدآورندگان دعوت می کند که  یک نسخه از آثار یا تصویر آثار خود را به نشانی دبیرخانه سیزدهمین جشنواره (سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان استاد مطهری شمالی، کوی مروارید، اداره کل فرهنگ و ارشلاد اسلامی استان تهران) ارسال کنند.

ب) آثار در دو مرحله مورد بررسی و داوری قرار می گیرند و از برگزیدگان این جشنواره، طی مراسمی در روز دوشنبه 24 آذر 1393 تقدیر خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط