بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • مجله مهدوی «The final hope» منتشر شد: لینک دانلود

مجله مهدوی «The final hope» منتشر شد: لینک دانلود

نخستین شماره مجله الکترونیکی انگلیسی مهدویت با عنوان «The final hope» به همت گروه زبان معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم برای مخاطبان انگلیسی زبان منتشر شد.

پنجشنبه 8 خرداد 1399

مجله «آخرین امید» ویژه مخاطبان انلگیسی زبان خارج از کشور و با هدف ارائه اطلاعات و دانستی های بیشتر درباره حضرت مهدی(عج) به مناسبت اول ژانویه و نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت حجت(عج) منتشر شد.

این مجله در سه بخش تخصصی، عمومی و کودک و نوجوان به ارائه عناوینی نظیر کلام رهبری در مورد امام زمان (عج)، مصاحبه، پرسش و پاسخ، دلنوشته، معرفی کتاب مهدوی، مناسبت ها و اعمال ماه، معرفی سایت ها و نرم افزارهای مهدوی می پردازد.

نخستین شماره آن در 70 جلد منتشر شده و هم اکنون فایل این مجله به صورت الکترونیکی در وبگاه مرکز تخصصی مهدویت از اینجا در دسترس مخاطبان قرار داده شده است.

به گزارش فارس، معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت در سال 87 با هدف تربیت نیرو در زبان های خارجی، چند دانش پژوه از فارغ التحصیلان این مرکز را جذب گروه تخصصی زبان کرد، واحد زبان مرکز تخصصی مهدویت تا کنون یک کتاب زبان عمومی با رویکرد مهدویت و دینی منتشر کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی رئیس مرکز تخصصی مهدویت مدیر مسئولی و سیدعبدالمهدی توکل نیز سردبیری مجله «The final hope» را بر عهده دارد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط