بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به بازار نشر رسید

کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به بازار نشر رسید

کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به قلم صالح قاسمی منتشر شد.

دوشنبه 12 خرداد 1399

کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به قلم صالح قاسمی در پنج فصل تدوین شده و در کنار پرده‎برداری از توطئه‎ها و طراحی‎های دشمنان اصیل اسلام و انقلاب به بررسی علل کاهش جمعیت و پیامدهای این کاهش و مرور راهکارهای افزایش منطقی جمعیت در ایران اسلامی پرداخته است و دیدگاه شارع مقدس درباره تحدید یا تکثیر نسل را بررسی می کند.

در بخشی از کتاب می‏ خوانیم:
« در سال‎ها و قرن‎های اخیر، ماهیت و شکل تقابل‎ها و جنگ‎ها تغییر یافته است.
از جمله تقابل‎های جدی موجود، تقابل دو تمدن غرب و شرق و یا دقیق تر، تقابل اسلام  و اومانیسم است.
پرواضح است، مؤلفه‎های قدرت تمدن کهن اسلامی که در گذشته نیز قرن‎ها برتری و بالندگی خود را به رخ جهانیان کشیده است، بسیارند، که یکی از این مؤلفه‎های قدرت تمدن جهانی اسلام، جمعیت جوان و پویاست.
از سالهای دور، دشمنان و نظریه‎پردازان دنیای غرب، متوجه جمعیت فزاینده، پویا و جوان دنیای اسلام شده‎اند و برای این موضوع طرح‎ها و توطئه‎هایی را طراحی نموده و بر اساس مستندات موجود منتشرشده، در صدد مدیریت توده‎های جمعیت در جهان و خصوصا در جهان اسلام بوده و هستند.
طرح‎های متعدد کنترل جمعیت و ایجاد نگرانی‎های کاذب از افزایش جمعیت، که بصورت گسترده در جوامع اسلامی تبلیغ می‎‎‎شود و با ژست ‎ های خیرخواهانه به اجرا گذاشته می‎شوند، سندی روشن برای این ادعاهاست.
بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با ارائه یک الگوی حکومتی مردمسالاری اسلامی به جهان، نگرانی‎ها و اضطراب‎های جهان استعماری غرب روز به روز افزون تر شد.
فلذا جمعیت ایران اسلامی و مدیریت آن یکی از اصلی ترین اهداف جبهه دشمنان اسلام و انقلاب قرار گرفت و از اینرو با برجسته کردن برخی مسائل پزشکی و با ارائه بی‎سابقه‎ترین کمک‎‎‎‎‎‎های بین‎المللی، کشور ما را در مسیر کنترل و کاهش جدی جمعیت قرار دادند تا از تداوم بلند مدت این الگوی نوظهور مردمسالاری اسلامی و تبدیل شدن آن به یک تمدن فراگیر جهانی جلوگیری می کند.»

کتاب «جنگ جهانی جمعیت»از سوی موسسه فرهنگی هنری سیب سرخ نیکان و انتشارات «کتاب ابرار» در 382 صفحه منتشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط