بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

زندگی اصحاب عاشورایی حسین بن علی در «آینه» نمایان می شود.

مجموعه داستان «آینه» که برشی از زندگی اصحاب عاشورایی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است، به قلم جمعی از نویسندگان روانه بازار کتاب می شود.

سه‌شنبه 19 اسفند 1393

مجموعه داستان های «آینه» حاوی 8 داستان کوتاه درباره برهه­ هایی از زندگی برخی افراد حاضر در حادثه عاشورا، بزودی توسط مؤسسه فرهنگی «خاکریز ایمان و اندیشه» منتشر خواهد شد.

هر داستان این مجموعه را یکی از نویسندگان حوزه داستان قلم زده است؛ که شامل داستان هایی از ابراهیم حسن بیگی، اکبر صحرایی، منیژه آرمین، علی اکبر والایی، شیرین اسحاقی، سهیلا عبدالحسینی و بیژن کیا است.

بخش پژوهشی و مدیریت هنری داستان­ ها توسط گروه پژوهشی شهید صدر(ره)، متشکل از جمعی از طلاب مدرسه علمیه مشکاة، در مؤسسه خاکریز ایمان و اندیشه انجام شده است.

این موسسه علاوه­ بر استفاده از منابع تاریخی، در تهیه این مجموعه از مشاوره محمدحسین رجبی دوانی در زمینه تاریخی و احمد شاکری در زمینه ویژگی­ های داستانی نیز بهره برده شده است.

همزمان در کنار این اثر، کتاب صوتی آن نیز آماده شده و به همراه کتاب در مجموعه­ ای منتشر خواهد شد.

«موسسه خاکریز ایمان و اندیشه» از زمان تأسیس تا کنون در زمینه های مختلف اقدام به چاپ کتاب و نرم افزار کرده که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود:

«کتاب اقتصاد مقاومتی، سکوی پیشرفت و عدالت» که بیانات مقام معظم رهبری را در جلسه تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط دیگر بیانات ایشان به صورت شرح مزجی ارائه کرده، «کتاب غدیر در مدائن» که سؤال جوان ایرانی و پاسخ های حذیفه والی مدائن را در خصوص واقعه غدیر به صورت متن داستانی بیان کرده، «کتاب پوستر شهر فرنگ»، «نرم افزار آموزشی پیشوایان گمراهی»، «کتاب کاریکاتور هولوکاست»، «کتاب کاریکاتور نیشتر»، «کتاب کاریکاتور سربی پناه»، «کتاب کاریکاتور جنبش سبز مخملی»، «کتابچه جام زهر»، «کتابچه حکومت قانون»، «کتابچه منشور روحانیت»، «کتابچه نقشه راه انقلاب» و «کتابچه عاشورا اوج یک قیام» از جمله آثاری است که از سوی این مؤسسه روانه بازار کتاب شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط