بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «مداخلات» آمریکا در ایران کتاب شد

«مداخلات» آمریکا در ایران کتاب شد

کتاب «مداخلات» اثر کامران غضنفری که روایتی مستند از جنایات آمریکا در ایران از سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۵۷ است از سوی دفتر پژوهش های موسسه کیهان روانه بازار کتاب شد.

دوشنبه 24 فروردین 1394

جلد اول کتاب «مداخلات» اثر کامران غضنفری که به بررسی 25 سال جنایات آمریکا در ایران از 1332 تا 1357 می پردازد، از سوی انتشارات موسسه کیهان روانه بازار کتاب شد.

این کتاب در 250 صفحه به چاپ رسیده و شامل مقاطع حساس تاریخ ایران نظیر کودتای 28 مرداد، شکل گیری ساواک، قیام 15 خرداد، کاپیتولاسیون و ... است.
دفتر پژوهش های کیهان قصد دارد در آینده ای نزدیک با انتشار 3 جلد دیگر از این کتاب، مداخلات سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی آمریکا در ایران را تا سال 1393 بررسی کند. کتاب «مداخلات» پنجاه و سومین جلد از مجموعه نیمه پنهان دفتر پژوهش های کیهان است.

همچنین پیش از این در چهل و هشتمین شماره از مجموعه نیمه پنهان اثر جنجال برانگیز «راز قطعنامه» از همین نویسنده به چاپ رسیده بود که با استقبال فوق العاده مخاطبان همراه شد و در اغلب در میان کتاب های پرفروش قرار داشت.

کتاب «مداخلات» به قلم کامران غضنفری در 256 صفحه و 1100 نسخه با قیمت 12 هزار تومان روانه کتاب فروشی ها شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی