بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد

تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد

همزمان با دهمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان کرمان، از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد.

دوشنبه 14 اردیبهشت 1394

همزمان با دهمین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان کرمان، از تقریظ ایشان بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد.

متن این تقریظ که عصر امروز طی مراسمی با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، عزت الله ضرغامی نماینده مقام معظم رهبری در شورای مجازی، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا، محسن مؤمنی رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از نویسندگان و جهادگران عرصه ادبیات جهاد و مقاومت و جمعی از پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در حسینیه ثارالله شهر کرمان از آن رونمایی شد، به شرح زیر است:

«در روزهای پایانی 93 و آغازین 94 با شیرینی این نوشته ی شیوا و جذاب و هنرمندانه، شیرین کام شدم و لحظه ها را با این مردان کم سال و پرهمت گذراندم. به این نویسنده ی خوش ذوق و به آن بیست و سه نفر و به دست قدرت و حکمتی که همه ی این زیبائی ها، پرداخته ی سرپنجه ی معجزه گر اوست درود میفرستم و جبهه ی سپاس بر خاک میسایم.

یک بار دیگر کرمان را از دریچه ی این کتاب، آنچنان که از دیرباز دیده و شناخته ام، دیدم و منشور هفت رنگ زیبا و درخشان آن را تحسین کردم. 94/1/5»

کتاب «آن بیست و سه نفر» خاطرات خودنوشت آقای احمد یوسف زاده از دوران اسارت 19 نوجوان کرمانی و 4 نوجوان دیگر است که در عملیات آزادسازی خرمشهر توسط ارتش بعث به اسارت درمی آیند.

نویسنده در این کتاب شرح هشت ماه ابتدایی اسارت و اتفاقاتی که برای این گروه بیست و سه نفره افتاده از جمله ملاقات با صدام در کاخ ریاست جمهوری عراق را روایت کرده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط