بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • پنجمین مجله انگلیسی «آخرین امید» منتشر شد (به همراه لینک دانلود)

پنجمین مجله انگلیسی «آخرین امید» منتشر شد (به همراه لینک دانلود)

پنجمین شماره مجله مهدوی The final hope با موضوعاتی نظیر امام زمان(عج) در قرآن، زندگی نامه نائب چهارم، زیارت نامه نواب اربعه و ظهور سفیانی برای مخاطبان انگلیسی زبان منتشر شد.

دوشنبه 12 خرداد 1399

پنجمین ماهنامه انگلیسی آخرین امید «The final hope» از سوی مرکز تخصصی مهدویت منتشر شد، این شماره که مربوط به ماه مه است، همانند شماره های گذشته در 52 صفحه به چاپ رسیده است.

در این شماره مطالبی همچون کلامی از بزرگان در رابطه با امام زمان(عج)، امام زمان در قرآن، زندگی نامه نائب چهارم، زیارت نامه نواب اربعه، ظهور سفیانی، تقویم ماه، اعمال ماه و بخش کودک است که در بخش «امام زمان و قرآن» به سوره عصر و حدیثی که آن را به مسأله امامت پیوند می دهد و شرح و تفسیر آیه و چگونگی ارتباط آن با مهدویت اشاره شده است.

در بخش دیگری از مجله به زندگی نامه نائب چهارم «علی بن محمد سمری» پرداخته شده است و بخشی از فضائل ایشان و چگونگی ارتباط ایشان با امام(ع) و وفات ایشان به شکل موجز و مختصری پوشش داده شده است، همچنین در بخش ظهور سفیانی، به معرفی سفیانی، احادیث مرتبط به قیام او، ویژگی های بارز او چگونگی از بین رفتن او اشاره شده است.

در بخش تقویم ماه به مهمترین رویدادهای ماه مانند میلاد با سعاد امام علی(ع)، وفات حضرت زینب(س)، شهادت امام کاظم(ع) و توضیح مختصری پیرامون این مناسبت ها پرداخته شده است، در بخش نوجوانان نیز داستان زیبایی در مورد ارتباط و ملاقات با امام زمان(عج) به زبانی ساده و روان (با اقتباس از منابع معتبر) نگاشته شده است.

حجج اسلام مجتبی کلباسی رئیس مرکز تخصصی مهدویت مدیر مسئول و سیدعبدالمهدی توکل سردبیری ماهنامه انگلیسی «آخرین امید» را بر عهده دارند.

علاقه مندان برای دانلود پنجمین ماهنامه انگلیسی مهدوی «آخرین امید» می توانند از اینجا اقدام کنند.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط