بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • برگزیدگان جشنواره نوروزی سوره مهر معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره نوروزی سوره مهر معرفی شدند

برگزیدگان اولین دوره جشنواره نوروزی سوره مهر در هفت بخش «سوره آوا»، «سوره کتاب اولی ها»، «سوره ایده»، « سوره کودک»، «سوره کتابخوان» و «سوره نما» معرفی شدند.

شنبه 9 خرداد 1394

هیئت داوران پس از بررسی آثار ارسالی اولین دوره «جشنواره نوروزی سوره مهر»، نفرات برگزیده هر بخش را معرفی کردند.
بر این اساس، در بخش «سوره آوا» با عنوان «صدای کتاب باشید» به ترتیب آرش رضایی جوان، ساناز احسانی و فرنود فولادی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. به نفر اول سکه تمام بهار آزادی، نفر دوم نیم سکه بهار آزادی و نفر سوم ربع سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت.
همچنین در این بخش از محمدحسین اموری، مریم رحمتی، سعید مختاری، امین ضیایی، علی عابدی، فاطمه سلطانی نژاد، آندره بهشاهی تقدیر خواهد شد.
در بخش «سوره کتاب اولی ها» با عنوان «ناشر کتاب های خود باشید» هیئت داوران هیچ کدام از آثار را شایسته دریافت جایزه ندانست. در این بخش از محمد صالح سلطانی، زهرا خیری و محمدامین پورحسینقلی با اهدا لوح یادبود تقدیر می شود. علاوه بر این آثار این سه نفر به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد.
در بخش «سوره ایده» با عنوان «از ایده تا اجرا» سعید سعادت با ایده «چند پیکسل کتاب» حائز رتبه نخست و برنده یک سکه تمام بهار آزادی شد. این بخش برگزیده دیگری نداشت.
در بخش «سوره کودک» با عنوان «کتاب را بازی کنیم، بازی را بخوانیم» ضمن تشکر و قدردانی از سرکار خانم فاطمه قشمی، مربی و قصه گو کتابخانه امام حسین زنجان، سرکار خانم معصومه محمدی به عنوان نفر اول، جایزه یک عدد سکه تمام بهار آزادی را دریافت خواهد کرد. این بخش هم برگزیده دیگری نداشت.
در بخش «سوره کتابخوان» با عنوان «کتاب، یار قدیمی در قالب جدید»، هئیت داوران هیچ اثری را شایسته دریافت جایزه ندانست و تنها از عاطفه امینی صالحی، مهدی طلوع نداف و الهام کوهکن تقدیر خواهد شد.
در بخش «سوره نگار» با عنوان «سوره مهر از نگاه شما» هیئت داوران هیچ اثری را شایسته برگزیده شده و دریافت جایزه ندانست.
در بخش «سوره نما» با عنوان «معرف و مبلغ کتاب های محبوب تان باشید»، فاطمه زارع برای معرفی کتاب «بابای پولدار» نفر اول و برگزیده یک عدد سکه تمام بهار آزادی شد. همچنین از مجید بهیرایی و الناز حاجی زاده تقدیر خواهد شد.
گفتنی است لوح تقدیر و جوایز نفرات برگزیده در چند روز آینده برایشان ارسال خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط