فراخوانی فراخوانی ...

«فرشته آیینه پوش» فریبا کلهر آمد

برای سومین بار

چاپ سوم کتاب داستان «فرشته آیینه پوش» تألیف فریبا کلهر از سوی انتشارات سروش منتشر و وارد بازار شد.

پنج‌شنبه 22 مرداد 1394

کتاب حاضر داستان دو دختر نوجوان را روایت می کند که بنا به تعریف های مادرشان از جلگه نیلوفران دوست دارند که برای یک بار هم که شده به این جلگه زیبا سفر کنند. این دو دخترخاله مهربان همین طور که در رویاهای خود جلگه نیلوفران و چهره عمه مر مر را تصور می کنند، پدران هر دو موافقت می کنند که آنها به جلگه نیلوفران بروند به شرط اینکه در همه نمرات خود نمره بیست بگیرند.

این دو دختر مهربان تمام سعی خود را می کنند تا در نهایت به جلگه نیلوفران سفر کرده و اتفاقات متنوعی را تجربه می کنند. این دو در طول سفر نماز خواندن و نیایش با پروردگار را می آموزند و به این نگاه می رسند که باید در همه جا و در هر شرایطی شکر خدواند را به جا بیاورند...

نویسنده کتاب سعی کرده با تکیه بر هفده رکعت نمازی که یک انسان در طول شبانه روز می خواند، داستان خود را در هفده بخش خلاصه کرده و در هر بخش به نوعی نماز خواندن و فواید آن را به کودکان و نوجوانان آموزش دهد. این کتاب سعی می کند با زبان خود نوجوانان سخن بگوید و مراحل نمازخواندن را در ذهن خوانندگان خود شبیه سازی کند و در نهایت آنان را به خواندن نماز و ستایش پروردگار ترغیب نماید.

این کتاب نخستین جلد از مجموعه کتاب های سروش است که با عنوان گلبرگ سروش بخش کودک و نوجوان انتشارات سروش با لوگوی اختصاصی منتشر شده است.

چاپ سوم کتاب داستان «فرشته آیینه پوش» در 214 صفحه و به شمارگان یک هزار نسخه با قیمت 10 هزار تومان از سوی انتشارات سروش منتشر و در اختیار علاقمندان به ادبیات داستانی قرار گرفته است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط