فراخوانی فراخوانی ...

توافقی در جهت گسترش فرهنگ مطالعه

کاهش 40 درصدی هزینه پست محصولات

1514 بازدید

آدرس منبع : فروشگاه اینترنتی پاتوق کتاب فردا

انتشارات مرتبط با خبر : کتاب فردا

تاریخ ثبت : یکشنبه 24 آبان 1394

تاریخ ویرایش : جمعه 26 آبان 1396

کد : 35884

طرح کاهش 40 درصدی هزینه ارسال محصولات پاتوق کتاب فردا با همکاری و مساعدت پست جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه دارد.

یکی از مهمترین دغدغه های سال های اخیر مردم و مسولان کشور پایین بودن سرانه مطالعه است. در همین راستا یکی از مهمترین اقدامات برای افزایش این سرانه در دسترس قرار دادن کتاب های مختلف با موضوعات متنوع در سراسر کشور می باشد. بسیاری از ناشران و کتابفروشی های بزرگ در مراکز استان ها بویژه شهرهای تهران و قم قرار دارند و این امر دسترسی سایر مردم کشور را به کتاب های مورد نیازشان با مشکل مواجه کرده است.
فروش اینترنتی کتاب در سال های اخیر گامی موثر در از بین بردن این مشکل بوده ولی هزینه بالای ارسال محصولات که گاهی از قیمت خود کتاب هم بیشتر میشد میل و رغبت علاقه مندان به خرید کتاب به صورت اینترنتی را کاهش داده بود. دغدغه ای که هر روزه از سوی مشتریان به فروشگاه اینترنتی کتاب پاتوق کتاب فردا گزارش میشد و علاقه مندان به کتاب را به دلیل ناتوانی از پرداخت هزینه ها کاهش میداد.
خوشبختانه طی تفاهمی که اداره پست جمهوری اسلامی ایران با پاتوق کتاب فردا انجام داده است از این پس هزینه ارسال محصولات این فروشگاه اینترنتی با تخفیف 40 درصدی محاسبه میشود تا گامی موثر در کاهش این هزینه ها برداشته شود.
ان شاءالله در آینده ای نزدیک شاهد همکاری بیشتر مسولان و دست اندرکاران امر فرهنگ در کشور با بخش خصوصی باشیم تا بتوانیم با کمک هم سرانه مطالعه را بالا برده و گامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی برداریم.

اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

سید

احسنت...
به شخصه این خبر رو شنیدم خیلی خوشحال شدم.
ان شاءالله همیشه در کارتون موفق باشید.

25 آبان 1394

پاتوق کتاب فردا

25 تیر 1397 ساعت 22:20

سلام. ممنونیم.