بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • چاپ چهارم گام به گام با انقلاب
  • تصویر گام به گام تا انقلاب

چاپ چهارم گام به گام با انقلاب

مجموعه دو جلدی "گام‌به گام با انقلاب" شامل تحقیقات و مشاهدات عینی "اکبر خلیلی" درباره شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا وقوع انقلاب دوم (تسخیر لانه جاسوسی آمریکا)، توسط انتشارات سروش به چاپ چهارم می‌رسد. "گام به گام با انقلاب" از نخستین کتاب‌هایی است که درباره تاریخ انقلاب اسلامی و در روزهای وقایع آن نوشته شده است.
اکبر خلیلی درباره مجموعه "گام به گام با انقلاب" اظهار داشت: این کتاب شامل تحقیقات و مشاهدات عینی خودم از تمام رویداد‌ها و وقایع دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است. من در آن دوران با یک دستگاه دوربین فیلم‌برداری، قلم و کاغذ تمام لحظات حضور مردم در صحنه‌های مبارزه علیه رژیم پهلوی را ثبت می‌کردم.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 1358 بخشی از دست‌نوشته‌هایم با عنوان "گام به گام با انقلاب" در روزنامه جمهوری اسلامی به چاپ رسید.

نویسنده رمان "فتوا" خاطر نشان کرد: جلد اول این مجموعه، وقایع و رویداد‌های 17 شهریور تا 22 بهمن سال 1357 را در برمی‌گیرد. مجلد دوم شامل وقایع بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، از 24 بهمن سال 1357 تا تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) است.

وی افزود: مشاهدات عینی خودم، روز‌نامه‌ها، اعلامیه‌ها و بیانیه‌های امام خمینی (ره)،‌ اسناد و مدارک موجود در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، از منابعی هستند که در تدوین این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

نویسنده "گام به گام با انقلاب" گفت: اطلاعات، اسناد و مدارک جدید‌تری که از راه مصاحبه با شخصیت‌های سیاسی و مبارز در داخل و خارج از کشور به دست آمده، در هر دوره از تجدید چاپ این مجموعه اضافه شده است.

این کتاب در فروشگاههای دفتر نشر معارف و سایت پاتوق کتاب موجود و قابل تهیه است.

جمعه 16 خرداد 1399
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی