فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انتشار زندگی نامه شهدای مدافع حرم در پاکستانآدرس منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ ثبت: یکشنبه 27 دی 1394
کد : 39458
تعداد بازدید: 168

برچسب:
1. خبر
2. گزارش
خلاصه خبر
نویسنده کشمیری مقیم ایران از انتشار زندگی نامه شهدای مدافع حرم توسط گروه های خودجوش فرهنگی در پاکستان و کشمیر خبر داد.

متن خبر

سجاد حیدر از نویسندگان کشمیری مقیم ایران در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از انتشار دو کتاب تازه از شهید مطهری به زبان اردو در کشمیر خبر داد و گفت: تاکنون 27 عنوان از کتاب های شهید مطهری در کشمیر به زبان اردو ترجمه و منتشر شده است.
وی افزود: «انسان کامل» جدیدترین کتابی است که از شهید مطهری به زبان اردو چاپ شده و به زودی در کشمیر توزیع می شود، البته ما در نظر داریم تا این کتاب ها را به زبان انگلیسی نیز ترجمه کنیم تا مخاطبان بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند.
حیدر هم چنین از رواج انتشار زندگی نامه شهدای مدافع حرم پاکستانی در کشمیر و پاکستان خبر داد و گفت: کارهای بسیاری درباره شهدای مقاومت جهان در پاکستان منتشر شده است که شهدای مدافع حرم نیز در بین آن ها هستند.
وی با اشاره به کمبود بودجه موسسه شهید مطهری در کشمیر و موسسات خودجوش فرهنگی گفت: متأسفانه ما با کمبود مالی مواجه هستیم، چرا که بودجه مشخصی نداریم، از طرف نهاد و موسسه خاصی نیز حمایت نمی شویم ، از سوی دیگر نگاه ما به کار فرهنگی نگاه مبتنی بر فروش و تجارت نیست، بنابراین اگر موسسات و نهادهایی از انتشار آثار نویسندگان ایرانی در کشمیر حمایت کنند، ما فعالیت را گسترده تر خواهیم کرد.اخبار مرتبط
خاطرات شهید مدافع حرم در «ابومریم» منتشر شد : کتاب «ابومریم» حاوی خاطراتی از سردار شهید تقوی فر از شهدای مدافع حرم منتشر شد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!