بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «بر مدار حرم» در کتابفروشی ها

«بر مدار حرم» در کتابفروشی ها

زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال در کتاب «بر مدار حرم» توسط دفتر نشر معارف منتشر شد.

پنجشنبه 15 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «بر مدار حرم» زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال کاری از گروه تحقیقاتی احیا توسط دفتر نشر معارف منتشر شد.

کتاب «بر مدار حرم» در سه فصل به زندگی و خاطرات شهید مرتضی کریمی شالی می پردازد. در این کتاب خاطرات اعضای خانواده، دوستان، همرزمان و فرماندهان از زندگی و فعالیت های این شهید می آید و کتاب با وصیت نامه و تصاویر دوره های مختلف شهید به پایان می رسد.

«جاذبۀ مرتضی خیلی زیاد بود. از پیرمرد هشتادساله تا بچۀ کوچک، همه را جذب خودش می کرد. با همه رفیق بود. بعد از شهادتش کسانی آمدند به خانۀ ما و از کارهای مرتضی گفتند که باورش برایمان سخت است. نمی شناختمشان. می گفتند که شما نمی دانید مرتضی برای ما چه کار کرده. مرتضی بچۀ ما را از انحراف نجات داد. می گفتند مرتضی فقط مال شما نبوده، مرتضی برای همۀ ما بوده.»

«مرتضی روحیۀ انقلابی داشت، آدم محافظه کار و محتاطی نبود. کاری را که می گرفت، تا آخرش می رفت و انجام می داد. مرتضی شَمّ مدیریتی خوبی داشت. تفکر انقلابی داشت. کار که به او می سپردیم، لنگ نمی گذاشت. نمی گفت من گیر نیرو هستم، یا گیر پول و ابزار هستم. می رفت و کار را با تمام توان انجام می داد.»

کتاب «بر مدار حرم» زندگی شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شال در 176 صفحه با قیمت 10 هزار تومان توسط دفتر نشر معارف منتشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی