بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • آرزوی فاطمه معتمدآریا برای بازی در نقش شیرزن کرمانشاهی

آرزوی فاطمه معتمدآریا برای بازی در نقش شیرزن کرمانشاهی

فاطمه معتمدآریا در مناطق زلزله زده کرمانشاه اعلام کرد دوست دارد نقش فرنگیس حیدرپور، یکی از زنان مؤثر در جبهه های غرب کشور طی هشت سال دفاع مقدس را بازی کند.

دوشنبه 5 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، در زمان حضور هنرمندان و جانبازان کشورمان برای شاد کردن دل کودکان و دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در قالب دوازدهمین دوره جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس، فاطمه معتمد آریا بازیگر معروف سینمای ایران با در دست گرفتن کتاب خاطرات خانم فرنگیس حیدرپور و معرفی آن به معلمان و دانش آموزان شرکت کننده اعلام کرد: «یکی از آرزوهای بزرگ زندگیم ایفای نقش فرنگیس است».

راوی کتاب «فرنگیس»، فرنگیس حیدرپور از اهالی روستای گورسفید گیلانغرب، در زمانه شروع جنگ تحمیلی و تصرف این منطقه توسط ارتش بعث به عنوان یک دختر بومی کرد کلهر پس از شهادت پدر و برادرش، با تبر به مقابله با متجاوزان برخاست که... هم اکنون این خاطرات شگفت انگیز از حضور زنان کشورمان در عرصه دفاع مقدس در کتابی با نام «فرنگیس» و به کوشش مهناز فتاحی به چاپ رسیده است.

از دیگر نکات جالب معرفی این زن قهرمان به نوجوانان شرکت کننده کُرد کرمانشاهی بصورت عینی با همراهی و صحبت های ساده و بی تکلف خود فرنگیس حیدرپور در این جشن ها بود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی