بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

انتشارات امیرکبیر با 53 عنوان کتاب دفاع مقدس در نمایشگاه

انتشارات امیرکبیر با ارایه 240 عنوان از تازه‌ترین آثار خود در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت می‌کند. 53 عنوان از این کتاب‌ها به موضوع دفاع مقدس اختصاص دارند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) انتشارات امیرکبیر در قالب مجموعه‌ای با عنوان «روایتی دیگر» اقدام به چاپ و انتشار فیلمنامه، نمایشنامه و داستان‌های کوتاه دفاع مقدس کرده است.

از این مجموعه حدود 53 عنوان اثر برای عرضه در نمایشگاه 23 آماده می‌شوند که در این بین می‌توان به کتاب‌هایی مانند؛ «قصه‌های جنگ»، «زنی که منم، نامش زهراست» و «19 پرچم» نوشته پرویز شیشه‌گران، «نیاز» و «نخل‌های بی‌سر» اثر قاسمعلی فراست اشاره کرد.

همچنین «آب، باد، آتش» نوشته محمدجواد جزینی، «کودک و فرشته» از محمدرضا گوهری، «پسران جزیره» و «مرد سوم» نوشته حسین فتاحی، برخی دیگر از آثار مجموعه «روایتی دیگر» هستند که در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند.

انتشارات امیرکبیر 240 عنوان از تازه‌ترین آثار خود را در قالب 11 مجموعه مانند؛ "روایتی دیگر" و "انقلاب اسلامی و اندیشه سیاسی" و با تخفیف 20 درصد عرضه می‌کند.

کتاب‌های؛ «تحلیلی بر منازعات گفتمانی»، «گفتمان‌های دینی پس از انقلاب» و «نمونه آرمانی تبیین سیاسی انقلاب» از آثار مجموعه «انقلاب اسلامی و اندیشه سیاسی»‌اند.

پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط