فراخوانی فراخوانی ...

نامه قدردانی «پاپ» برای ارسال کتاب «مسیح در شب قدر» + تصویر نامه

پاپ فرانسیس با ارسال نامه ای به وسیله جانشین خود از ارسال نامه و کتاب «مسیح در شب قدر» که انتشارات صهبا برایش در دی ماه گذشته ارسال کرده بود تشکر کرد.

سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «مسیح در شب قدر» روایتی از حضور مقام معظم رهبری در منازل خانواده های شهدای مسیحی است که به زبان انگلیسی و عربی نیز ترجمه شده است .

این کتاب برای پاپ فرانسیس در دی ماه ارسال شد و پاسخ آن به تازگی به موسسه صهبا از سوی اسقف پائولو بورجیا (جانشین پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان) ارسال شده است.

در نامه ای که به همراه این اثر ارسال شده بود، آمده است:

«کتاب «مسیح در شب قدر»، روایت حضور رهبر ایران، آیت الله سیدعلی خامنه ای در منازل شهدای مسیحی از سال 1984 تا 2015، که در سال 2016 توسط مؤسسۀ فرهنگی صهبا، تولید و منتشر شده بود، به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر شده است.

آنچه در این کتاب آمده، از طرفی نشان دهندۀ احساس تعلق هموطنان مسیحی به کشور و ایثارگری آنها در راه عزت ایران است، و از طرفی، اوج قدرشناسی و احترام و تکریم جمهوری اسلامی نسبت به این هموطنان عزیز؛ تا جایی که عالی رتبه ترین مقام کشور، سال های متوالی، در ایام میلاد حضرت مسیح، به منزل این خانوادۀ شهدای مسیحی رفته اند و صمیمانه و بدون تشریفات، با آنها گفت گو کرده اند. لحظات و گفتگوهای بسیار زیبایی در این دیدارها خلق شده که همه در این کتاب منعکس شده اند.

در شرایط امروزی و با ظهور نسخه های تقلبی و خشن از اسلام، معرفی این نمونه از رابطۀ زیبا و صمیمی مسلمانان حقیقی و پیروان حضرت مسیح، می تواند چهرۀ زیبای نظام اسلامی را به جهانیان نشان بدهد؛ لذا ضمن اهدای این کتاب، امیدواریم مطالعۀ این کتاب، برای جنابعالی، مفید و موثر واقع گردد.»

اما اسقف پائولو بورجیا (جانشین پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان) در پاسخی که آن را ارسال کرده آورده است:

«آقای ادیب زاده عزیز

حضرت پاپ فرانسیس، نامه ی شما و کتاب «مسیح در شب قدر» را دریافت کرده و از من خواسته است تا از شما تشکر کنم. او از احساساتی که این حرکت اندیشمندانه را به دنبال داشته، قدردانی می کند.

حضرتش شما را در دعاهای خویش یاد خواهد کرد و برای شما برکت های الهی فراوانی را فرامی خواند.

ارادتمند شما

پائولو بورجیا»

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط