فراخوانی فراخوانی ...

روایتی از شهدای طلبه در «عمامه های خاکی»

نشر شهید کاظمی منتشر کرد

کتاب «عمامه های خاکی» روایتی از حضور و جانفشانی شهدای طلبه در سال های دفاع مقدس است.

یکشنبه 9 اردیبهشت 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «عمامه های خاکی» روایتی متفاوت از تعامل فقه و خدمت و شهادت در گذری از زندگی ده طلبه شهید توسط «نشر شهید کاظمی» منتشر شد.

«عمامه های خاکی» خاطرات متفاوت ده تن از شهدای طلبه دفاع مقدس است که با تلفیق فقه و خدمت مدال شهادت را نصیب خود کردند.

رهبری معظم انقلاب بارها در دیدار طلاب و روحانیون از کلید واژه خدمت استفاده کردن و فرمودن طلاب باید سنگ صبور مردم باشند و خدمت رسانی به مردم را در هیچ شرایطی فراموش نکنند که این سنت حسنه هم از علمای سلف حوزه به دست ما رسیده است که همواره روحانیت باید در خدمت مردم باشد و گره های آنان را باز کند.

حتی زمانی که آقا سید ابوالحسن اصفهانی به محضر حضرت ولیعصر (عج) مشرف می شود آن حضرت می فرمایند: آقای اصفهانی احتیاجات مردم را برطرف کنید ما شما را یاری می کنیم در مسائل.

چندسالی است دشمن انقلاب با استفاده از حربه های مختلفی سعی بر جدایی مردم از روحانیت اصیل و انقلاب اسلامی داشته است که یکی از این حربه ها ایجاد شبهه هایی همچون اینکه روحانیت در دفاع مقدس شرکت نداشته با این حال که این قشر بیشترین شهید را با توجه به جمعیت قشری خودش تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در این کتاب به گوشه ای از خدمات شهدای طلبه اشاره شده است که می تواند برای طلاب حوزه های علمیه مناسب باشد و الگویی برای عموم مردم نیز باشد.

این کتاب به کوشش مسعود مختاری در 224 صفحه توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده و در سی و یکمین نمایشگاه ببن المللی کتاب تهران رونمایی و عرضه می گردد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط