بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به معلمان در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به معلمان در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

به مناسبت همزمانی روز پاسداشت مقام معلم و افتتاح سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی ۳۰ درصد تخفیف برای معلمان در نظر گرفته است.

پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، به مناسبت همزمانی روز پاسداشت مقام معلم و افتتاح سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی 30 درصد تخفیف برای معلمان در نظر گرفته است.

فرهنگیان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی بوده و با تربیت نسل های سوم، چهارم و پنجم انقلاب، جایگاه ویژه ای در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی دارند. از این رو انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نظر دارد با ارائه 30 درصد تخفیف برای این قشر در نمایشگاه کتاب، ضمن کمک به تامین پشتوانه محتوایی آنان به ویژه در حوزه تاریخ انقلاب، معلمان را برای پرورش هرچه بهتر نسل های بعدی انقلاب یاری نماید.

بر این اساس فرهنگیان می توانند با حضور در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به آدرس شبستان، راهروی 24، غرفه 2 و با ارائه کارت شناسایی خود (کارت شناسایی فرهنگیان)، محصولات این غرفه را با تخفیف 30 درصدی تهیه کنند.

مهلت زمانی برای دریافت تخفیف توسط معلمان، از 12 تا 14 اردیبهشت ماه، به مدت 3 روز خواهد بود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی