فراخوانی فراخوانی ...

شعرهای جدید محمدمهدی سیار را در نمایشگاه کتاب بخوانید

محمدمهدی سیار از انتشار مجموعه جدیدی از سروده ها و توزیع آن در ایام برگزاری سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی سیار، شاعر، از انتشار مجموعه جدیدی از سروده هایش در قالب کتابی با عنوان «یادآوری» خبر داد.

این اثر مجموعه ای از رباعی های این شاعر غزل سراست که طی سال های اخیر سروده شده است. به گفته او؛ این مجموعه حاصل حس و حال برهه ای از کار ادبی و شاعری من است. در دو سال اخیر به سمت رباعی کشیده شدم و البته از سرودن غزل و ترانه نیز فاصله نگرفتم. اما در عین حال رباعی هایی هم سرودم و دوستانی که این رباعی ها را شنیدند، این آثار را تایید کردند و تشویقم کردند که به صورت مجموعه ای مستقل، رباعی هایم را منتشر کنم.

مجموعه شعر «یادآوری» به کوشش انتشارات شهرستان ادب در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران توزیع می شود. این انتشارات در شبستان، سال ناشران عمومی، راهروی 19، غرفه 25 واقع شده است.

محمدمهدی سیار (متولد 1 تیر 1362 در زاهدشهرِ فسا از استان فارس) شاعر، ترانه سرا و مدرس دانشگاه اهل ایران است. مجموعه شعر «حق السکوت» از این شاعر، در سال 1389 برگزیدهٔ بیست ونهمین دورهٔ جایزهٔ کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بخش ادبیات شد.

سیار نخستین کتاب خود را در سال 1388 با عنوان «بی خوابی عمیق» در انتشارات سوره مهر منتشر کرد که مجموعه ای است از اشعار فارسی در قالب های کلاسیک، سپید و نیمایی. او با اشعار کلاسیک این اثر، جایزه سرو بلورین جشنواره بین المللی شعر فجر را در سال 1387، پیش از چاپِ کتاب، از آن خود کرده بود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط