بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • کتاب «از رمضان بیشتر بدانیم» تجدید چاپ شد

کتاب «از رمضان بیشتر بدانیم» تجدید چاپ شد

دوشنبه 7 خرداد 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، سازمان چاپ و نشر دارالحدیث در ماه مبارک رمضان اقدام به تجدید چاپ کتاب «از رمضان بیشتر بدانیم» برای سومین بار کرده است. مولف این اثر حسین پورشریف، مدیر تولید آن، مصطفی پورنجاتی و طراح جلد و صفحه آرای این کتاب، حسن فرزانگان است.

این کتاب به ۴۰ پرسش درباره روزه و رمضان پاسخ می دهد، گفتنی است پاسخ ها بر اساس کتاب «ماه خدا (پژوهشی جامع در باره ماه مبارک رمضان از نگاه قرآن و حدیث نوشته آیت الله محمّد محمّدی ری شهری) تدوین شده است.

در این کتاب به حدود هشتاد آیه قرآن نهصد حدیث استناد شده است.

«از رمضان بیشتر بدانیم» به صورت عربی و فارسی در دو جلد تدوین شده که در سمت راست صفحه، متن عربی آیات و احادیث و در سمت چپ صفحه نیز ترجمه فارسی آنها قرار گرفته است.

این کتاب ۶ فصل دارد که به ترتیب عبارت است از: «فضایل ماه خدا»، «آمادگی برای میهمانی خدا»، «آداب میهمانی خدا»، «آداب شب قدر»، «آداب بیرون آمدن از میهمانی خدا» و «آداب عید فطر». این کتاب برای نخستین بار در تابستان ۱۳۹۴ در انتشارات موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث منتشر شده و نکته قبال توجه آن، استقبال مخاطبان در رسیدن به چاپ دوم پس از یک هفته است. این کتاب در ۹۶ صفحه با قطع رقعی است و نوبت دوم آن در تیراژ ۱۰۰۰ نسخه با قمیت ۵۰۰۰ تومان منتشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی