بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • هفت داستان به قلم هفت رزمنده

هفت داستان به قلم هفت رزمنده

کتاب «فرمانده من» شامل هفت داستان از دلاورمردیه ای ۷ فرمانده دفاع مقدس که به کوشش رحیم مخدومی گردآوری شده، به چاپ شصت و هفتم رسیده است.

شنبه 10 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، این کتاب «فرمانده من» حاوی قصه هایی از فرماندهان دفاع مقدس است که رحیم مخدومی ، احمد کاوری ، داوود امیریان ، علی اکبر خاوری نژاد ، حسن گلچین ، هادی جمشیدیان و عباس پاسیار به نگارش درآورده اند.

در واقع کتاب، شامل هفت داستان از دلاورمردیهای 7 فرمانده جنگ است، به زبان 7 رزمنده ای که از نزدیک با آنها ارتباط داشته اند.

«من روز عاشورا برمی گردم ، شب هور ، رمز یا زهرا سلام علیها، فسیتوال انفجار و گلوله ، مثل گل سرخ، عقد آسمانی و مسیح کردستان» عناوین قصه های این مجموعه را تشکیل می دهند.

در قسمتی از کتاب آمده است: «آدم های کوچک اندام ولی بزرگ منش را دوست دارم . وقتی شیفته شان می شوم سعی می کنم به هر طریقی با آنها رفاقت کنم. امروز بخت با من یار شده که ساعتی در ماشین فرمانده گردان باشم و با هم به « کرخه کور» برویم.»

رهبر معظم انقلاب در دست نوشته ای بر کتاب اینگونه مرقوم فرموده اند:

«السلام علیکم یا اولیاء الله و احبائه، السلام علیکم یا اصفیاءالله و خیرته، السلام علیکم یا انصاردین الله و اعوان ولیه

ای آیت های خدا، ای معجزه های ایمان، ای نشانه های تعالی جاودانه انسان

ای گلهای محمدی که فساد و آلودگی جهان امروز نتوانست از شکوفایی باز داردتان، برقی شدید و دنیای تاریک را روشن کردید، حجتی شدید بر آن کوتاه نظران که بالندگی انسان الهی را در عصر تسلط مادیت ناممکن میدانستید، خاطره ی مسلمانان صدر اسلام را زنده کردید و صدق و اراده و فناء فی الله را حتی پیش از آنان به نمایش گذاشتید. آنان به نفس پیامبر و نزول پیاپی آیات قرآن دل را گرم و جان را تازه می کردند. اما شما چه؟ حقا خلوص و تقوا را مجسم کردید و برای آن امام بحق که مظهر خلوص و تقوا بود سربازانی شایسته شدید سلام الله علیه و علیکم هنیئا لکم رحمة ربکم.

کتبه بیمناه الوازره اسیر امانیة و ذلیل نفسه علی الحسینی غفرالله له و رحمة و حشر مع اولیائه و الحقه بهذه الزمره الطیبه. آمین. این کتاب در 13 رجب 1411 با چشمی لبریز اشک شوق و حسرت زیارت شد.»

کتاب «فرمانده من»که چاپ اول آن در سال 69 صورت پذیرفته٬ جزو کتاب های نقره ای سوره مهر است. کتابهای نقره ای سوره مهر همواره یکی از پرفروش ترین کتابهای انتشارات محسوب می شود.

گفتنی است چاپ شصت و هفتم کتاب «فرمانده من» در 102 صفحه، قطع پالتویی و در تیراژ 2500 نسخه از سوی سوره مهر منتشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی