بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

۹۲ درس سازنده از زندگی پیامبر(ص) به چاپ سوم رسید

انتشارات مرتبط : قدیانی

نویسندگان مرتبط : غلامرضا حیدری ابهری

«۹۲ درس سازنده از زندگی پیامبر(ص) » اثر غلامرضا حیدری ابهری در نوبت چاپ سوم وارد بازار کتاب شد.

یکشنبه 3 تیر 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا، به نقل از روابط عمومی انتشارات قدیانی، این کتاب در قالب ۹۲ نکته خواندنی که نوجوانان را با شیوه زندگی پیامبر آشنا می کند و با بیانی روشن، اخلاق و منش حضرت محمد (ص) را به تصویر می کشد. در این کتاب، حکمت و دلیل رفتارهای پیامبر(ص) نیز توضیح داده شده است. نویسنده در این کتاب نوجوانان را با جزئیات زندگی پیامبر(ص)، از قبیل اهمیت به بهداشت و نظافت، شوخی کردن، غذا خوردن، چگونگی ارتباط با بچه ها و … آشنا کرده است و این بار کتابی را تهیه و تنظیم کرده که به اندیشه حضرت محمد(ص) به گونه ای دیگر می نگرد.

در روایت هایی با نام های «لقمه نجات بخش» و «آیا مرا می شناسی؟» از ثواب و برکت کار خیر نکاتی را مطرح کرده و پس از آن در حکایتی با عنوان «ارزش دعا» از برکات دعا سخن به میان می آورد و همه این ارزش ها را با داستان و روایت بیان می کند و برای تحلیل و تفسیر آنها در برخی موارد از احادیث بهره می برد. برای نمونه در قسمتی از کتاب، حدیثی با این مضمون آمده که «شاد کردن همه خوب است و شادکردن بچه ها ثوابش از همه بیشتر است».

کتاب «۹۲ درس سازنده از زندگی پیامبر (ص)» در کتاب نامه رشد آموزش و پرورش به جهت بهره مندی دانش آموزان از مطالب مفید آن، معرفی شده است. انتشارات قدیانی این کتاب را در نوبت چاپ سوم، تیراژ ۴۴۰۰ نسخه و قیمت ۱۱۰۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان قرار داد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط