بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «دختر ماه» روایتی داستانی از زندگی حضرت معصومه(س)

«دختر ماه» روایتی داستانی از زندگی حضرت معصومه(س)

روایتی داستانی از زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) به قلم سارا عرفانی مراحل پایانی انتشار را سپری می کند.

جمعه 9 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، سارا عرفانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره تازه ترین اثر خود اظهار داشت:

«مجموعه کتاب های ریحانه قرار است از سوی انتشارات مدرسه منتشر شود، این مجموعه روایتی است از زنان بزرگ تاریخ اسلام که هر جلد شامل یک بانوی تاثیرگذار خواهد بود.»

وی در ادامه تصریح کرد: روایتی داستانی از زندگی حضرت معصومه (س) به بنده محول شد و من «دختر ماه» را برای نوجوانان نوشتم، اما به این دلیل که اطلاعات درباره این بانوی بزرگوار زیاد نبود تصمیم گرفتم تا جایی که روایت لطمه زننده نباشد داستان پردازی انجام شود.

عرفانی در بخش دیگری از سخنان خود به منابع مورد استفاده خود اشاره کرد و ادامه داد: «عیون أخبار الرضا» و کتاب «الإرشاد» منابعی بودند که در تالیف از آنها استفاده کردم.

نویسنده کتاب «پنجشنبه فیروزه ای» ضمن بیان اینکه این اثر 120 صفحه خواهد بود، تاکید کرد: «دختر ماه» تحویل ناشر شده اما نمونه خوانی ها و ویراست نهایی در دست انجام است و تلاش بر این بوده تا روز میلاد حضرت معصومه(س) منتشر شود.

از آثار و تالیفات عرفانی می توان به: لبخند مسیح، انتشارات سوره مهر؛ از جنس خدا، زندگینامه داستانی شهید نصرت اله الله کرمی، سردار استقامت، زندگینامه داستانی سردار شهید محمد جواد آخوندی، دلاورمرد سیستان، زندگینامه داستانی سردار شهید میرقاسم میرحسینی (چاپ چهارم)، زنگ عبور، داستان های کوتاه از شهدای دانش آموز، پروانه ای که سوخت، زندگینامه داستانی شهید مجتبی نواب صفوی(چاپ پنجم)، صد درجه سانتیگراد، گردآوری آثار برتر پایگاه فرهنگ و ادب فارسی؛ لوح، عطر عطش، گردآوری آثار برتر سوگواره داستان کوتاه عاشورایی، هدیه ولنتاین، مجموعه داستان، انتشارات کتاب نیستان (چاپ سوم)، پنجشنبه فیروزه ای، انتشارات کتاب نیستان (چاپ پنجم)، ترجمه ی کتاب لبخند مسیح در کشور کرواسی و... اشاره کرد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی