بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

«بچه های راه آهن» با قطع جیبی روانه بازار شد

انتشارات مرتبط : قدیانی

کتاب «بچه های راه آهن» اثر «ای نزبیت» با ترجمه شیما فتاحی در قطع جیبی روانه بازار کتاب شد.

یکشنبه 10 تیر 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبر گزرای فارس، کتاب «بچه های راه آهن» اثر «ای نزبیت» با ترجمه شیما فتاحی در قطع جیبی و در نوبت سوم چاپ روانه بازار کتاب شد.

روبرتا، پیتر و فیلیس مجبور هستند به همراه مادر خانه خود را ترک کنند و در یک خانه کوچک نزدیک راه آهن زندگی کنند، چون اتفاق ناخوشایندی برای پدر رخ داده است. مادر ترجیح می دهد که بچه ها چیزی از ماجرا ندانند اما بچه ها پس از ماجراهای مختلف از این راز با خبر می شوند و ...

بچه های راه آهن داستان کشمکش این بچه ها با مشکلاتی است که ناگهان زندگی آن ها را دگرگون کرده است. فقر، دوری پدر و ناراحتی مادر زندگی آن ها را سخت کرده است. اما زندگی در کنار راه آهن برای آن ها هیجان انگیز نیز است. تماشای قطارها و دست تکان دادن برای مسافران قطار از سرگرمی های لذت بخش آنها است و اتفاق های جالبی را برای آن ها به وجود می آورد.

ای نزبیت «بچه های راه آهن» را در سال 1906 منتشر کرده است و از آن هنگام تاکنون همواره بازچاپ شده است. این داستان از آثار کلاسیک ادبیات کودکان است.

انتشارات قدیانی رمان بچه های راه آهن را در قطع جیبی با تیراژ1100 نسخه در اختیار علاقه مندان قرار داد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط