بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

راه اندازی پویش «بخون، قهرمان شو» با کتاب «جام جهانی در جوادیه»

انتشارات مرتبط : قدیانی

نویسندگان مرتبط : داوود امیریان

مدیر عامل «ستاره اول» حامی پویش کتابخوانی بخون قهرمان شو گفت: در این ایام که توجه اکثریت مردم به جام جهانی فوتبال و حواشی آن است، ما تلاش کردیم با راه اندازی پویش مطالعه کتاب «جام جهانی در جوادیه» مسأله کتابخوانی را در میان نوجوانان ترویج کنیم.

یکشنبه 17 تیر 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبر گزاری تسنیم، چند هفته ای است که پویش «بخون، قهرمان شو» با محوریت رمان «جام جهانی در جوادیه» نوشته داود امیریان در راستی ترویج فرهنگ کتابخوانی با شعار قابل اعتماد بودن نوجوانان با حمایت مرکز اوج کودک و نوجوان، مستند مسابقه فاز، فدارسیون فوتبال، انتشارات قدیانی، شبکه های امید و دو سیما، ستاره اول، مرکز رسانه ای شیرازه، مسابقه تلویزیونی «فرمانده»، قرارگاه جهاد فرهنگی حنیف و اپلیکیشن طاقچه به راه افتاده است و با معرفی کاراکتر اصلی این کتاب یعنی «سیاوش» به دنبال موج آفرینی و معرفی یک شخصیت کنشگر و تاثیر گذار به مخاطب نوجوان است.

به همین مناسبت به سراغ محمدجواد صدوقی مدیرعامل ستاره اول رفتیم تا نظر وی را در خصوص علت حمایت مالی از این پویش جویا شویم.

محمدجواد صدوقی فعال حوزه ارتباطات مهمترین هدف از حضور شرکت های خدماتی و صنعتی در حوزه فرهنگی را مسئولیت اجتماعی آنها دانست و اظهار داشت: شرکت های خدماتی و صنعتی به دلیل اینکه یکی از ارکان اقتصادی کشور هستند، در قبال تولید ثروت صورت گرفته مسئولیت اجتماعی و فرهنگی نیز دارند و می باید در این حوزه ها نیز که امور عام المنفعه تلقی می شود سرمایه گذاری کنند.

وی در خصوص پویش «بخون قهرمان شو!» که با حمایت یکی از شرکت های مخابراتی انجام می شود، گفت: در این ایام که توجه اکثریت مردم به جام جهانی فوتبال و حواشی آن است، ما تلاش کردیم با راه اندازی پویش مطالعه کتاب «جام جهانی در جوادیه» از این موقعیت استفاده کنیم و مسأله کتابخوانی را در میان نوجوانان ترویج نماییم.

صدوقی در خصوص اهمیت شخصیت سازی های بومی برای تربیت نسلی ایده آل اظهار کرد: نکته مهمی که در این پویش به ذهن من می آید، حضور شخصیت هایی جذاب برای نوجوانان در متن کتاب است. حضور این شخصیت ها به نوجوانان کمک می کند تا با قهرمانان بومی ارتباط گیرند.

مدیر شرکت مخابراتی ستاره اول در پایان اظهار داشت: شخصیت اصلی این کتاب که سیاوش نام دارد، نماد تعصب، سخت کوشی و غیرت است و همین شخصیت می تواند برای نوجوانان ما الگو باشد. زیرا مهم است که همه بدانند رسیدن به مراحل بالا و جایگاه شایسته نیازمند تلاش و ممارست و سخت کوشی است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط