بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «مردی برای همیشه»؛ با محوریت امام موسی صدر در خبرگزاری فارس رونمایی می شود

«مردی برای همیشه»؛ با محوریت امام موسی صدر در خبرگزاری فارس رونمایی می شود

«مردی برای همیشه» با محوریت زندگی امام موسی صدر اثر جدید شهرام کرمی امروز در خبرگزاری فارس رونمایی می شود.

شنبه 17 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، «مردی برای همیشه» با محوریت زندگی امام موسی صدر اثر جدید شهرام کرمی «مدیر مرکز هنر های نمایشی» امروز و از ساعت 15 در خبرگزاری فارس رونمایی می شود.

بر اساس این گزارش، این کتاب حاوی نمایشنامه هایی است که بر اساس زندگی امام موسی صدر نوشته شده و از مرحله تولد تا ربوده شدن را در هفت صحنه در بر دارد. اذان برای موسی، یک شاخه گل برای پروین، روزگار صور، اولین شهید، گفت و گو با سنگ، آزادی را باور کن و مردی برای همیشه عنوان هفت صحنه این نمایشنامه هستند.

در بخشی از این نمایش نامه آمده است:

«امروز جمعه چهارده خرداد سال هزار و چهارصد خورشیدی برابر با بیست و چهار رجب سال هزار و چهارصد و چهل و سه قمری من سید موسی صدر فرزند سید صدرالدین صدر از اهالی ایران و ساکن لبنان در این زندان با دیوار های بلند برای شما نامه می نویسم. من امروز نود و سه ساله می شوم و تولد خود را در این ظلمت و تاریکی به امید دیدن آفتاب جشن می گیرم. می دانم هنوز کسانی چشم انتظار من هستند و من با صدای بلند فریاد می زنم که موسی صدر زنده است. با ایمان به وعده خدا یقین دارم به زودی آفتاب را خواهم دید. در این زندان بشارت خداوند بر ایوب پیامبر را به یاد می آورم و روز های روشن را انتظار می کشم».

این کتاب در 75 صفحه و توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری منتشر شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی