بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال» در فرهنگسرای مهر

معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال» در فرهنگسرای مهر

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال» با حضور احمد یوسف زاده نویسنده، مرتضی سرهنگی، سعید اوحدی، علیرضا رحیمی و جمعی از چهره های فرهنگی و مذهبی کشور روز دوشنبه بیست ودوم مرداد ماه در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

شنبه 10 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبریسوره مهر، کتاب «اردوگاه اطفال» که در ادامهکتاب «آن بیست و سه نفر» توسط احمد یوسف زاده به رشته تحریر درآمده و تقریظ مقام معظم رهبری را نیز به همراه داشته، معر فی و بازخوانی می شود.

«اردوگاه اطفال» روایت دو سال خاطره از اتفاقات تلخ وشیرین و حماسه های باورناپذیر است که آفرینندگان آن نه ارتشی های سرد و گرم چشیده بودند و نه پاسدارهای جان بر کف، بلکه اسیران نوجوانی بودند که حزب بعث از اردوگاه های اسرا انتخاب و به آن بیست و سه نفر ملحق کرد تا برنامه تبلیغ علیه ایران را با حربه «کودکان جنگ» ادامه بدهد.

بازخوانی این اثر با مشارکت انتشارات سوره مهر؛ روز دوشنبه 22 مرداد ماه ساعت 18 با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، عبدالحمید قره داغی مدیر عامل انتشارات سوره مهر، حامد عسگری شاعر ، علیرضا رحیمی نماینده مجلس و از کودکان اسیر و مهدی طحانیان روای کتاب «همه سیزده سالگی ام» که روایت آنها در کتاب «اردوگاه اطفال» آمده است برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به نشانی اتوبان شهید تندگویان، خیابان شهید لطیفی، کوچه تگرگ، بوستان بعثت، فرهنگسرای مهر مراجعه فرمایند.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی