فراخوانی فراخوانی ...

رونمایی از مجموعه شعر «شهادت نامه عاشقان»

آیین رونمایی از کتاب «شهادت نامه عاشقان» (مجموعه اشعار انقلاب) استاد ولی الله کلامی زنجانی با حضور علیرضا قزوه، علی موسوی گرمارودی و ... در زنجان برگزار می شود.

یکشنبه 28 مرداد 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، این مراسم هم زمان با شهادت امام محمدباقر (ع) و با حضور غلامرضا عینی فرد، علیرضا قزوه، سید علی موسوی گرمارودی و سردار محمدتقی اوصانلو (فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)) برگزار خواهد شد.

کتاب «شهادت نامه عاشقان» مجموعه کلیات اشعار انقلاب اسلامی از سال های ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۴، شامل ۴۷۸ قطعه شعر است که به قلم ولی الله کلامی زنجانی به زبان فارسی سروده شده است.

«شهادت نامه عاشقان» شامل چندین قطعه شعر با رویکرد اشعاری انقلاب است که در ۷۳۶ صفحه، قطع رقعی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

گفتنی است، آیین رونمایی از کتاب «شهادت نامه عاشقان»، کلیات اشعار انقلابی استاد ولی الله کلامی زنجانی به همت حوزه هنری استان زنجان با همکاری حسینیه اعظم یک شنبه ۲۸ مرداد، ساعت ۱۸ در سالن همایش های حسینیه اعظم زنجان برگزار خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط