فراخوانی فراخوانی ...

روایت هایی کوتاه و زیبا از زندگی و زمانه امام علی (ع) منتشر شد

«ماه بلند» روایت هایی کوتاه و زیبا از زندگی و زمانه امام علی امیرمؤمنان علیه السلام است که به قلم بهزاد دانشگر روانه بازار کتاب شد.

دوشنبه 29 مرداد 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل ازخبرگزاری فارس، کتاب «ماه بلند»، نوشته بهزاد دانشگر روانه بازار کتاب شد.

براساس این گزارش، «ماه بلند» روایت هایی کوتاه و زیبا از زندگی و زمانه امام علی امیرمؤمنان علیه السلام است. نویسنده در این اثر با گزینش روایت های تاریخی، به صورتی کوتاه سیر وقایع تاریخی دوران زندگی امام علی را تا غدیر خم و چندی پس از آن پرداخته است.
«سال دهم هجری. غدیر خم. تشت بزرگی آوردند و پر کردند از آب. پرده ای زدند که از روی تشت رد می شد تا دو نفری که دو سوی پرده اند، یکدیگر را نبینند. امیرمومنان نشست یک سوی پرده، دستش را گذاشت داخل آب. زنان می آمدند سوی دیگر پرده. دست می گذاشتند توی آب برای بیعت. می گفتند: السلام علیک یا امیرالمومنین.»
همه زنان آمدند برای بیعت. حتی همسران پیامبر و دخترش فاطمه زهرا.
بهزاد دانشگر نویسنده ای است که به تازگی کتاب «ادواردو» او از انتشارات عهد مانا، در فهرست پرفروش ترین کتاب های دهه 90 قرار گرفته است.
ماه بلند را انتشارات عهدمانا در 112 صفحه رقعی روانه بازار کتاب کرده است و خواندن و هدیه دادنش را در سالروز عید مبارک غدیر خم توصیه می کنیم.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
اخبار مرتبط