بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

آغاز هفته دولت با آثار سوره مهر

انتشارات مرتبط : سوره مهر

نویسندگان مرتبط : اصغر فکوری | ابراهیم حسن بیگی

همزمان با شروع هفته دولت و در پیش بودن سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، سوره مهر سه اثر داستانی «ستاره من» ، «گلستان در آتش» و «چراغ صبح» به علاقه مندان کتاب معرفی می کند.

شنبه 3 شهریور 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، «ستاره من» به قلم زهره یزدان پناه و «گلستان در آتش» به قلم ابراهیم حسن بیگی از مجموعه قهرمانان انقلاب است که روایت داستانی زندگی شهیدان رجایی و باهنر برای نوجوانان منتشر شده است.

نویسنده در کتاب «ستاره من» سعی کرده بخشی از زندگی شهید رجایی را برای مخاطب نوجوان روشن سازد. «گلستان درآتش» هم روایتی داستانی از زندگی شهید محمد جواد باهنر است که نویسنده (ابراهیم حسن بیگی) در این اثر تلاش کرده از روایت داستانی برای معرفی زندگی شهید باهنر استفاده کند تا ابعاد زندگی معنوی این شهید بزرگوار بیش از پیش برای خوانندگان روشن شود.

همچنین «چراغ صبح» عنوان دیگری از زندگی داستانی شهید رجایی است که این اثر از مجموعه مفاخر ملی- مذهبی است که توسط اصغر فکوری به نگارش درآمده است.

اصغر فکوری نویسنده کتاب «چراغ صبح»، زندگینامه این شهید را به شیوه خطی و کلاسیک و بدون پیچیدگی های ساختاری روایت می کند؛ اما نثر پخته نویسنده و شگفتی حوادث زندگی محمدعلی رجایی، خواندن داستان را برای مخاطب جذاب و دوست داشتنی می کند. او داستان را با ورود شهید رجایی به جلسات سخنرانی آیت الله طالقانی و علاقه مندی اش به آن بزرگوار ادامه می دهد.جلساتی که بیش از گذشته موجب فعالیت محمدعلی رجایی در زمینه تکثیر و توزیع اعلامیه های امام خمینی (ره) می شود. دوران معلمی او در بیجار با توصیف های درخشان نویسنده از طبیعت روستا و علاقه بچه ها به معلمشان، یکی از فصل های خواندنی کتاب را تشکیل داده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط