بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «نقاب ها» بالاخره چاپ شد/ آغاز پیش فروش کتاب

«نقاب ها» بالاخره چاپ شد/ آغاز پیش فروش کتاب

دوشنبه 5 شهریور 1397

علی الفت پور پژوهشگر و نویسنده تاریخ معاصر درباره کتاب «نقاب ها» گفت: این کتاب درباره ۳۶ پرونده نفوذ و استحاله سیاسی فکری و فرهنگی است که از زمان پهلوی دوم شروع شده و تا حال حاضر ادامه می یابد. تهیه چنین کتابی با تاکیداتی که رهبر انقلاب در حوزه نفوذ و مفهوم استحاله دارند، معنی پیدا می کند. نمونه بارز نفوذ و استحاله تغییراتی است که در تصمیمات و محاسبات مسئولان ایجاد شده و در حال ایجاد شدن است. در این کتاب به شخصیت هایی در تاریخ معاصرمان پرداخته ام که یا نفوذی مستقیم بودند یا تحت تاثیر نفوذی های دیگر قرار گرفتند و به این مساله پرداخته شده که اینها چه ضرباتی به ساختار کلان برخی سیاست ها و تصمیمات کلان زده اند. نمونه اش سعادتی، افجه ای، کلاهی، کشمیری، عباس ظریباف، تفرشی، خانبازی و ... در دهه ۶۰ هستند. در دهه ۷۰ هم جریان های فکری بودند که یا خودشان استحاله شدند و یا دنبال استحاله آموزه های انقلاب بودند.

این محقق تاریخ معاصر درباره چرایی نوشتن چنین کتابی گفت: در میان آثار مکتوب، کتابی در این زمینه وجود نداشت که جمهوری اسلامی تا به حال چه تبعاتی را از نفوذ و استحاله دیده است. به همین دلیل سراغ تولید این کتاب رفتم که کمکی به نسل جوان باشد و حقایق را تا حدودی پیش چشمشان روشن کند. نگارش این کتاب ۲ سال طول کشید.

آیین رونمایی از کتاب"نقاب ها" (جریان شناسی نفوذ در تاریخ انقلاب اسلامی) با حضورمحمدعلی الفت پور نویسنده این اثر پر حاشیه و مولف کتاب های "بازگشت از نیمه راه" و "چهل تدبیر" پرتیراژترین کتابهای تاریخی درباره انقلاب اسلامی همزمان با آغاز جشنواره بزرگ قرعه کشی یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی پاتوق کتاب

زمان:7 شهریور 1397 ساعت 16 الی 18
مکان:تهران خیابان انقلاب ضلع شمال شرقی چهارراه کالج فروشگاه پاتوق کتاب-تلفن:88911212
پیش فروش این کتاب از یکم شهریور 1397 در پاتوق کتاب تهران با تخفیف ویژه 20 درصد انجام می پذیرد.

همچنین آغاز پیش فروش اینترنتی کتاب در پاتوق کتاب فردا. برای خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی