بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «سفیران آمریکایی» منتشر شد

«سفیران آمریکایی» منتشر شد

«سفیران آمریکایی» جدیدترین اثر پژوهشی انتشارات تلاوت آرامش روانۀ بازار نشر شد.

چهارشنبه 7 شهریور 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، گروه پژوهشی مؤسسۀ خیبر به سرپرستی نعیمه اسلاملو «سفیران آمریکایی»، جلد دوم از مجموعۀ «افسران افسونگر» را تألیف و گردآوری کرد.

این کتاب جلد دوم از مجموعۀ «افسران افسونگر» است که به بررسی شخصیت های الگوساز برای کودکان پسر می پردازد و گروه پژوهشی مؤسسۀ خیبر به سرپرستی نعیمه اسلاملو آن را تألیف و گردآوری کرده است. جلد اول این مجموعه با عنوان «جادوگران برهنه» با محوریت شخصیت های الگوساز برای کودکان دختر و جلد سوم نیز با نام «پیشوایان هرزه» با محوریت شخصیت های الگوساز برای نوجوانان و جوانان است که بهار 97 به چاپ رسید و در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آن استقبال شد و در شمار کتاب های پرفروش این انتشارات درآمد.

سفیران آمریکایی نتیجۀ رصد و تحقیق و تماشای صدها فیلم و انیمیشن است که با مطالعۀ دقیق و پژوهش های علمی چندساله روی شاخص ترین انیمیشن ها که برای آن ها هدف گذاری استراتژیک شده و در نتیجه از آن ها بیشتر استقبال شده و از نظر فکری و روحی تأثیر بیشتری بر روی کودکان و نوجوانان داشته، معرفی شده اند.

در این مجموعه، شناسنامه و سبک زندگی بتمن، سوپرمن، اسپایدرمن، بن تن و هری پاتر بررسی شده و سعی شده است تا علاوه بر نشان دادن چگونگی جهانی شدن آن ها و چگونگی القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت ها، راهکارهای روان شناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن ها ارائه شود.

نقش جهانی و ویژۀ این پنج شخصیت در میان انبوه شخصیت های انیمیشنی دیگر، تمرکز خاص روی آن ها، اثرگذاری و وسیع بودن ابعاد مختلف سبک زندگی این شخصیت ها و تعدد و تنوع بسیار محصولات آن ها، مهم ترین دلیل انتخاب این پنج شخصیت در این مجموعه است.

مطالعۀ این کتاب را به مدیران و کارگزاران، معلمان، کارشناسان و فعالان تربیتی و فرهنگی و پدران و مادران توصیه می کنیم.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی