بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

«مستوری» صادق کرمیار منتشر شد

انتشارات مرتبط : کتاب جمکران

نویسندگان مرتبط : صادق کرمیار

رمان «مستوری» تازه ترین اثر صادق کرمیار توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر شد.

دوشنبه 23 مهر 1397

به گزارش خبرگزاری فارس، داستان این رمان که توسط خالق «نامیرا» نوشته شده با نامزدی سیامک و سپیده آغاز می شود. سیامک فرزند دکتر خسروی در شرکت تولید مواد غذایی طیور فعالیت می کند و سپیده دانشجوست. ماجرایی باعث می شود که سیامک از شرکت استعفا دهد و هم زمان نسبت به این که دکتر خسروی پدر اوست، دچار شک و تردید شود.

در این شرایط ترجیح می دهد زندگی سپیده را به سرنوشت خود گره نزند و تلاش می کند نامزدی و ازدواج با سپیده را به هم بزند، امّا سپیده که عاشق سیامک است، وقتی متوجه موضوع می شود، با سیامک همراهی می کند تا به راز زندگی او پی ببرد.

در همین مرحله شواهدی به دست می آید که پای مهدی زین الدین را به داستان باز می کند و سیامک و سپیده به تصور این که ممکن است با پیدا کردن زین الدین، پدر خود را نیز پیدا کند، راهی قم می شود و به کتاب فروشی پدر زین الدین می روند و وارد خانواده می شوند.

خانواده زین الدین به پرسش های آنها جواب می دهند و با زندگی مهدی و برادرش بیش تر آشنا می شویم و کم کم با دوستان دوران دبیرستان آنان آشنا می شویم تا این که سیامک در تحقیقاتش به سوالات جدیدی بر می خورد.…

این کتاب در ۳۷۲ صفحه و مبلغ ۲۴۰۰۰ تومان عرضه شده است.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط