فراخوانی فراخوانی ...

روایتی از ۲۵ سال آینده به چاپ نهم رسید

89 بازدید

آدرس منبع : خبرگزاری فارس

انتشارات مرتبط با خبر : کتابستان معرفت

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 8 دی 1397

کد : 73077

رمان «زایو» که روایتی از ۲۵ سال آینده را بازگو کرده از سوی نشر کتابستان معرفت به چاپ نهم رسید.

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «زایو» اثر مصطفی رضایی از سوی نشر کتابستان معرفت به چاپ نهم رسید.

مصطفی رضایی در رمانش نشان داده که رژیم صهیونیستی، طبق پیش بینی رهبر انقلاب مبنی بر نابودی این رژیم جعلی طی ۲۵ سال، وجود ندارد و جمهوری اسلامی فلسطین شکل گرفته است.

«سال ۲۰۴۱ میلادی است، ویروس «Zi.O» جهان را فرا گرفته و هیچ راه درمانی برای آن وجود ندارد. نسل بشریت رو به انقراض است و انسان در برابر شیوع گسترده این ویروس تسلیم شده است. اما دانشمندان ایرانی راه چاره را در اختیار دارند و می توانند با آن مقابله کنند.»

شاید این تمام آن چیزی نباشد که در رمان «زایو» اثر مصطفی رضایی با آن روبرو خواهید شد ولی این رمان در نوع خود یک تجربه مثبت و حرکتی رو به جلو است. «زایو» در واقع خواننده را به ۲۵ سال آینده می برد و او را در فضای اتفاقات جهانی در آن روزگار قرار می دهد، روزگاری که ویروس زایو در حال گسترش است و نسل بشر در تهدیدی جدی به سر می برد و در معرض انقراض است.

سبک و سیاق رمان «زایو» ذهن خواننده را به سوی رمان «فرسنگ ها زیر دریا» به قلم ژول ورن و آثار تخیلی مانند آن می برد و این مهم ترین نقطه قوت رمان این نویسنده نوقلم است. او در این اثر سعی کرده به خواننده تهران و در مقیاس بزرگتر جهان در ۲۵ سال آینده را نشان دهد. او حتی در رمانش نشان داده که رژیم صهیونیستی، طبق پیش بینی رهبر انقلاب مبنی بر نابودی این رژیم جعلی طی ۲۵ سال، وجود ندارد و جمهوری اسلامی فلسطین شکل گرفته است.

چاپ نهم رمان «زایو» از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار کتاب شده است.

کتاب های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر