بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • «عمود آخر»؛ خاطرات پیاده روی اربعین شهدای مدافع حرم

«عمود آخر»؛ خاطرات پیاده روی اربعین شهدای مدافع حرم

کتاب خاطرات پیاده روی اربعین شهدای مدافع حرم با نام «عمود آخر»، شامل ۴۰ خاطره از ۴۰ شهید مدافع حرم توسط انتشارات تقدیر منتشر و روانه بازار کتاب شد.

شنبه 10 خرداد 1399

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، کتاب «عمود آخر» که با تلاش گروه نویسندگان پایگاه تخصصی «حریم حرم» و طی گفت وگو با خانواده و همسفران شهدا گردآوری شده، شامل مجموعه روایت هایی از سفر زیارتی اربعین و خاطرات مربوط به پیاده روی مسیر نجف تا کربلای جمعی از شهدای مدافع حرم در سال های اخیر است.

از آنجایی که سفر زیارتی اربعین در سال های اخیر با جنگ علیه تروریسم در عراق و سوریه همزمان بوده و بسیاری از رزمندگان مقاومت از جمله شهدای مدافع حرم، درگیر مبارزه با تروریست های تکفیری در کشورهای عراق و سوریه بوده اند، خاطرات اربعین شهدای مدافع حرم، به خوبی تأثیرات متقابل دفاع از حرم در برابر تروریست ها و حضوردر پیاده روی اربعین را به تصویر می کشند.

در این کتاب تلاش شده علاوه بر روایت خاطرات، بخشی از وجوه شخصیتی و سلوک فردی و اجتماعی شهدای دفاع از حرم نیز مورد توجه قرار گیرد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی