loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کتاب «سفیران آمریکایی» در ۱۲۸ صفحه و ۱۰۰۰ نسخه به چاپ دوم رسید

انتشارات مرتبط : تلاوت آرامش

نویسندگان مرتبط : نعیمه اسلاملو

کتاب «سفیران آمریکایی» نوشته نعیمه اسلاملو، فعال فرهنگی و پژوهشگر حوزه زنان به چاپ دوم رسید.

چهارشنبه 10 بهمن 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «سفیران آمریکایی» با موضوع بررسی شخصیت های الگوساز برای کودکان پسر، در کمتر از سه ماه پس از رونمایی آن، با استقبال خوب علاقه مندان روبه رو شده و توسط انتشارت تلاوت آرامش به چاپ دوم رسید.

در مقدمه این کتاب آمده است:

«تکنولوژی و ثروت، بزرگترین ابزار دنیای غرب برای مشکلات دنیای صرفاً مادی آن است؛ دنیایی که خدا و معنویات، هیچ ارزش و جایگاهی در تفکر و زندگی مردمانش ندارند. در چنین دنیایی، رشد و تعالی روحی بشر بی معنا است، لذا اساساً قهرمانی در این فرهنگ وجود ندارد تا بشود به آن افتخار کرد؛ بنابراین باید قهرمانانی ساخته شوند، هر چند این قهرمانان، خیالی باشند.

اَبَرقهرمان های غربی، عموماً یا فضایی هستند (مانند سوپرمن) یا جادوگرند (مانند هری پاتر) یا با استفاده از ثروت و تکنولوژی فوق پیشرفته، به توانایی هایی دست می یابند (مانند بتمن) و یا مانند اسپایدرمن، بر اثر یک جهش تکاملی برگرفته از تفکر داروینیسم، به اَبَرقهرمان تبدیل می شوند. برخی نیز مانند بن تن، اَبَرقهرمان بودنشان را، هم مدیون قدرت موجودات فضایی و هم، جهش تکاملی ای که با موجودات دیگر پیدا می کنند، هستند.

در این مجموعه، شناسنامه و سبک زندگی پنج تن از این شخصیت ها مورد بررسی قرار گرفته است. این شخصیت ها عبارتند از: بتمن، سوپرمن، اسپایدرمن، بن تن و هری پاتر؛ در این مجموعه سعی شده تا علاوه بر نشان دادن چگونگی جهانی شدن آن ها و چگونگی القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت ها، راهکارهای روانشناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن ها ارائه شود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط